Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Між жінкою та роботою: Ігор повторює старі помилки
<p style="text-align:justify">Ігор розлучився з Наташею через те, що він завжди ставив роботу на перше місце. Чи вийде у нього не повторити ту ж помилку з Мариною?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 17 серія від 13.05.2019 стосунки між Ігорем і Мариною нарешті зрушили з мертвої точки!</strong></p> <p style="text-align:justify">Колеги провели чудовий вечір разом і вже були готові до романтичного продовження, але щось пішло не за планом. Не увінчалися успіхом і наступні кілька спроб. Здається, що Ігоря набагато більше привертає вагітна собака, ніж не спокуслива жінка в нижній білизні. Дивіться в комедії «Доньки-матері» 17 серія, з якими труднощами зіткнулася пара.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Вагітна собака виявилася дуже важливим клієнтом.</strong></p> <p style="text-align:justify">Колись Ігор підібрав цуценя, виходив, віддав у хороші руки. Тепер Джесіка – його особлива пацієнтка. У 17 серії ліричної комедії «Доньки-матері» Ігор ледь не посварився через неї з Антоном і втік від Марини. Чи вийде у Марини прийняти безмежну пристрасть Ігоря до роботи? І чи зможе Ігор знайти компроміс між своїм трудоголізмом і бажанням нарешті побудувати щасливі стосунки? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Доньки-матері» 17 серія  від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-16">«Доньки-матері» 16 серія</a>.</p>

Між жінкою та роботою: Ігор повторює старі помилки

Всі серії | Сезон 1

Між жінкою та роботою: Ігор повторює старі помилки

Ігор розлучився з Наташею через те, що він завжди ставив роботу на перше місце. Чи вийде у нього не повторити ту ж помилку з Мариною?

У серіалі «Доньки-матері» 17 серія від 13.05.2019 стосунки між Ігорем і Мариною нарешті зрушили з мертвої точки!

Колеги провели чудовий вечір разом і вже були готові до романтичного продовження, але щось пішло не за планом. Не увінчалися успіхом і наступні кілька спроб. Здається, що Ігоря набагато більше привертає вагітна собака, ніж не спокуслива жінка в нижній білизні. Дивіться в комедії «Доньки-матері» 17 серія, з якими труднощами зіткнулася пара.

Вагітна собака виявилася дуже важливим клієнтом.

Колись Ігор підібрав цуценя, виходив, віддав у хороші руки. Тепер Джесіка – його особлива пацієнтка. У 17 серії ліричної комедії «Доньки-матері» Ігор ледь не посварився через неї з Антоном і втік від Марини. Чи вийде у Марини прийняти безмежну пристрасть Ігоря до роботи? І чи зможе Ігор знайти компроміс між своїм трудоголізмом і бажанням нарешті побудувати щасливі стосунки? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Доньки-матері» 17 серія  від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 16 серія.