Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сварка через футболку і біла брехня
<p style="text-align:justify">Часом буває важко знайти баланс між роботою та особистим життям. Нікіта почав набагато більше часу проводити поза домом, і Христині це не подобається.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 18 серія від 13.05.2019 не завжди вміють знаходити компроміси і дивитися на речі реально.</strong></p> <p style="text-align:justify">Христина поставила хлопцеві ультиматум: або він звільниться, або вона переїжджає жити до мами. Нікіту це дуже засмутило, адже він так багато працює тільки заради того, щоб вона ні в чому собі не відмовляла. Хлопець не хоче знову брати гроші у матері після того, як уже відчув солодкий смак свободи і самостійності. Невже Нікіті дійсно довелося звільнитися через каприз Христини? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 18 серія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ігор і Марина посварилися через... футболку.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчину дратує стара річ, яку Ігор з якихось причин не бажає викидати. Чому він прив'язаний саме до цієї футболки? У 18 серії комедії «Доньки-матері» ви побачите сцени з минулого головного героя. Невже він досі не готовий відпустити колишню дружину, незважаючи на практично повну ідилію з Мариною? Як відпустити старі стосунки і почати насолоджуватися справжнім? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться комедію «Доньки-матері» 18 серія від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-17">«Дочки-матері» 17 серія</a>.</p>

Сварка через футболку і біла брехня

Всі серії | Сезон 1

Сварка через футболку і біла брехня

Часом буває важко знайти баланс між роботою та особистим життям. Нікіта почав набагато більше часу проводити поза домом, і Христині це не подобається.

Герої серіалу «Доньки-матері» 18 серія від 13.05.2019 не завжди вміють знаходити компроміси і дивитися на речі реально.

Христина поставила хлопцеві ультиматум: або він звільниться, або вона переїжджає жити до мами. Нікіту це дуже засмутило, адже він так багато працює тільки заради того, щоб вона ні в чому собі не відмовляла. Хлопець не хоче знову брати гроші у матері після того, як уже відчув солодкий смак свободи і самостійності. Невже Нікіті дійсно довелося звільнитися через каприз Христини? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 18 серія.

Ігор і Марина посварилися через... футболку.

Дівчину дратує стара річ, яку Ігор з якихось причин не бажає викидати. Чому він прив'язаний саме до цієї футболки? У 18 серії комедії «Доньки-матері» ви побачите сцени з минулого головного героя. Невже він досі не готовий відпустити колишню дружину, незважаючи на практично повну ідилію з Мариною? Як відпустити старі стосунки і почати насолоджуватися справжнім? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться комедію «Доньки-матері» 18 серія від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Дочки-матері» 17 серія.