Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Микиті загрожує в'язниця?
<p style="text-align:justify">Христина образилася на Нікіту за те, що він не був з нею чесним, і переїхала до матері. Але що, якщо і мамі довіряти не можна?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 19 серія від 13.05.2019 Христина супиться через те, що коханий не поспішає перед нею вибачатися. Вона навіть не підозрює, що в цей час він сидить за гратами!</strong></p> <p style="text-align:justify">Так вийшло, що Наташа дізналася про те, що трапилося, першою – їй подзвонили, як директору школи, в якій навчається Кукса. Жінка тут же прилетіла до КПЗ, щоб зустрітися з Нікітою. Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 19 серія, чи повірила вона розповіді хлопця.</p> <p style="text-align:justify">Слідчі пообіцяли, що відпустять юного злочинця на поруки, тому Наташа з чистою душею повернулася додому і вирішила нічого не розповідати доньцы – адже вагітній Христині категорично не можна хвилюватися.</p> <p style="text-align:justify">Однак тут у 19 серії комедії «Доньки-матері» з'явилася перешкода – мама Нікіти.</p> <p style="text-align:justify">Жінка вирішила скористатися ситуацією і знову поставила синові умову: вона візьме його на поруки лише в тому випадку, якщо він розлучиться з Христиною назавжди. Вона навіть намовила слідчого, щоб він пригрозив Нікіті колонією! Що він вибрав – піддатися на загрози матері або відправитися у в'язницю? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Доньки-матері» 19 серія від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-18">«Доньки-матері» 18 серія</a>.</p>

Микиті загрожує в'язниця?

Всі серії | Сезон 1

Микиті загрожує в'язниця?

Христина образилася на Нікіту за те, що він не був з нею чесним, і переїхала до матері. Але що, якщо і мамі довіряти не можна?

У серіалі «Доньки-матері» 19 серія від 13.05.2019 Христина супиться через те, що коханий не поспішає перед нею вибачатися. Вона навіть не підозрює, що в цей час він сидить за гратами!

Так вийшло, що Наташа дізналася про те, що трапилося, першою – їй подзвонили, як директору школи, в якій навчається Кукса. Жінка тут же прилетіла до КПЗ, щоб зустрітися з Нікітою. Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 19 серія, чи повірила вона розповіді хлопця.

Слідчі пообіцяли, що відпустять юного злочинця на поруки, тому Наташа з чистою душею повернулася додому і вирішила нічого не розповідати доньцы – адже вагітній Христині категорично не можна хвилюватися.

Однак тут у 19 серії комедії «Доньки-матері» з'явилася перешкода – мама Нікіти.

Жінка вирішила скористатися ситуацією і знову поставила синові умову: вона візьме його на поруки лише в тому випадку, якщо він розлучиться з Христиною назавжди. Вона навіть намовила слідчого, щоб він пригрозив Нікіті колонією! Що він вибрав – піддатися на загрози матері або відправитися у в'язницю? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Доньки-матері» 19 серія від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 18 серія.