Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Христина сумнівається, чи розповідати мамі про вагітність
<p style="text-align:justify;">Наталя вперше за 17 років вирішила поговорити з Христиною відкрито на всі теми. Дівчина розповіла, що зустрічається з Нікітою вже півроку! Мама була шокована. Проте це ще далеко не все… Чи змогла Христина відкрити Наталі найпотаємніший секрет?</p><p style="text-align:justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 2 серія від 08.01.2020 Ігор ніяк не міг залишити в спокої Наталю. Він надзвонював їй від самого ранку! Мовляв, як там Христина після лікарні, чи все в неї добре? Проте що він насправді хотів дізнатися в екс-дружини? Невже він так і не зміг залишити Наталю в спокої? Дивіться в серіалі «Доньки-матері».</p><p style="text-align:justify;">Христина прибігла до тата за порадою, як вирішити її «проблемку». Дівчина розповіла, що завагітніла від Нікіти! У відчаї Христина не знала що робити: чи говорити мамі про вагітність, як взагалі їй повідомити цю новину? Дівчина боялася реакції мами. Ігор поставився до «делікатного стану» доньки з розумінням. Чи змогли вони вигадати «план-пояснення»? Дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 08.01.2020</p><p style="text-align:justify;">Навколо Наталі одні закохані! Навіть Світлана в інтернеті познайомилася з якимось французом. А от героїня 2 серії «Доньки-матері» після розлучення сама не своя. Чи змогла жінка взяти себе в руки й пережити сімейну драму? І як на її душевний стан може вплинути новина про онука, який зовсім не за горами?</p><p style="text-align:justify;">Дивіться онлайн «Доньки-матері» 2 серія від 08.01.2020 і дізнайтеся першими, які таємниці приховує Ігор і як відреагував Нікіта на новину про майбутнє батьківство. Можливо, Христина неправильно передбачила його реакцію, і хлопець буде готовим підтримати її? До того ж, цікаво, чи дізналася Наталя секрет своєї доньки?</p><p style="text-align:justify;">Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-1">«Доньки-матері» 1 серія</a>.</p>

Христина сумнівається, чи розповідати мамі про вагітність

Всі серії | Сезон 1

Христина сумнівається, чи розповідати мамі про вагітність

Наталя вперше за 17 років вирішила поговорити з Христиною відкрито на всі теми. Дівчина розповіла, що зустрічається з Нікітою вже півроку! Мама була шокована. Проте це ще далеко не все… Чи змогла Христина відкрити Наталі найпотаємніший секрет?

У серіалі «Доньки-матері» 2 серія від 08.01.2020 Ігор ніяк не міг залишити в спокої Наталю. Він надзвонював їй від самого ранку! Мовляв, як там Христина після лікарні, чи все в неї добре? Проте що він насправді хотів дізнатися в екс-дружини? Невже він так і не зміг залишити Наталю в спокої? Дивіться в серіалі «Доньки-матері».

Христина прибігла до тата за порадою, як вирішити її «проблемку». Дівчина розповіла, що завагітніла від Нікіти! У відчаї Христина не знала що робити: чи говорити мамі про вагітність, як взагалі їй повідомити цю новину? Дівчина боялася реакції мами. Ігор поставився до «делікатного стану» доньки з розумінням. Чи змогли вони вигадати «план-пояснення»? Дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 08.01.2020

Навколо Наталі одні закохані! Навіть Світлана в інтернеті познайомилася з якимось французом. А от героїня 2 серії «Доньки-матері» після розлучення сама не своя. Чи змогла жінка взяти себе в руки й пережити сімейну драму? І як на її душевний стан може вплинути новина про онука, який зовсім не за горами?

Дивіться онлайн «Доньки-матері» 2 серія від 08.01.2020 і дізнайтеся першими, які таємниці приховує Ігор і як відреагував Нікіта на новину про майбутнє батьківство. Можливо, Христина неправильно передбачила його реакцію, і хлопець буде готовим підтримати її? До того ж, цікаво, чи дізналася Наталя секрет своєї доньки?

Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 1 серія.