Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Наташа і Юра грають щасливу пару
<p style="text-align:justify">Чи існує така річ, як брехня на благо? Наташа так старалася уберегти Христину від потрясінь, що втратила її довіру. Як тепер її повернути?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«До</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">ньки-матері»</a> 20 серія від 13.05.2019 Наташа намагається помиритися з дочкою.</strong></p> <p style="text-align:justify">Христина дується на маму через те, що та не розповіла правду про Нікіту. Наташа запропонувала дочці гру – розповісти ті історії, якими вони ніколи не ділилися. У 20 серії комедії «Доньки-матері » жінка дізналася багато нового про свою доньку.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Нікіта теж намагається налагодити </strong><strong>стосунки з Христиною, але вона відштовхує хлопця, пам'ятаючи про угоду з Валерією Михайлівною.</strong></p> <p style="text-align:justify">Хлопець продовжує вести холодну війну з матір'ю і навіть влазить в її кабінет без дозволу. Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 20 серія, які несподівані факти про Валерію Михайлівну спливли на поверхню.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Юра знову попросив Наташу про допомогу.</strong></p> <p style="text-align:justify">Колишня дружина нарешті дозволила йому побачитися з сином. Юра вирішив розіграти перед Олею цілу виставу і зробити вигляд, ніби він зустрічається з Наташею. Дивіться в комедії «Доньки-матері» 20 серія від 13.05.2019, чи повірила Оля в цей обман.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-19">«Дочки-матері» 19 серія</a>.</p>

Наташа і Юра грають щасливу пару

Всі серії | Сезон 1

Наташа і Юра грають щасливу пару

Чи існує така річ, як брехня на благо? Наташа так старалася уберегти Христину від потрясінь, що втратила її довіру. Як тепер її повернути?

У серіалі «Доньки-матері» 20 серія від 13.05.2019 Наташа намагається помиритися з дочкою.

Христина дується на маму через те, що та не розповіла правду про Нікіту. Наташа запропонувала дочці гру – розповісти ті історії, якими вони ніколи не ділилися. У 20 серії комедії «Доньки-матері » жінка дізналася багато нового про свою доньку.

Нікіта теж намагається налагодити стосунки з Христиною, але вона відштовхує хлопця, пам'ятаючи про угоду з Валерією Михайлівною.

Хлопець продовжує вести холодну війну з матір'ю і навіть влазить в її кабінет без дозволу. Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 20 серія, які несподівані факти про Валерію Михайлівну спливли на поверхню.

Юра знову попросив Наташу про допомогу.

Колишня дружина нарешті дозволила йому побачитися з сином. Юра вирішив розіграти перед Олею цілу виставу і зробити вигляд, ніби він зустрічається з Наташею. Дивіться в комедії «Доньки-матері» 20 серія від 13.05.2019, чи повірила Оля в цей обман.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Дочки-матері» 19 серія.