Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Підготовка до Нового року: олів'є із сварок
<p style="text-align:justify">Ось і настав Новий рік! З ким святкувати такий сімейне свято, якщо батьки – розлучені, діти живуть окремо, але всіх хочеться побачити? Треба розбиратися.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Герої сімейної комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 21 серія </strong><strong>від 13.05.2019 намагаються зрозуміти, де їм тепер зустрічати Новий рік.</strong></p> <p style="text-align:justify">Раніше Ігор щороку в костюмі Діда Мороза вітав Христину, але тепер Марина не хоче, щоб її чоловік зустрів найважливішу ніч року разом зі старою родиною. Христина і Нікіта зібралися їхати за місто зі шкільними друзями, але дівчина не хоче залишати вагітну маму одну. Наташа, в свою чергу, зовсім не має наміру святкувати на самоті – вона вирішила зустрічати рік разом з Юрою. Що будуть робити герої? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 21 серія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Свято стало причиною для конфліктів.</strong></p> <p style="text-align:justify">Марина дізналася, що Ігор купив подарунок для Наташі. Невже у нього досі залишилися почуття до колишньої дружини? Дізнайтеся в 21 серії комедії «Доньки-матері».</p> <p style="text-align:justify">Найбільше засмутився Нікіта, якого Христина вмовила залишитися вдома. У нього немає ніякого бажання святкувати разом із майбутньою тещею. Хто куди поїхав і хто з ким залишився у цей вечір? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 21 серія від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію – дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-20">«Доньки-матері» 20 серія</a>.</p>

Підготовка до Нового року: олів'є із сварок

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Підготовка до Нового року: олів'є із сварок

Ось і настав Новий рік! З ким святкувати такий сімейне свято, якщо батьки – розлучені, діти живуть окремо, але всіх хочеться побачити? Треба розбиратися.

Герої сімейної комедії «Доньки-матері» 21 серія від 13.05.2019 намагаються зрозуміти, де їм тепер зустрічати Новий рік.

Раніше Ігор щороку в костюмі Діда Мороза вітав Христину, але тепер Марина не хоче, щоб її чоловік зустрів найважливішу ніч року разом зі старою родиною. Христина і Нікіта зібралися їхати за місто зі шкільними друзями, але дівчина не хоче залишати вагітну маму одну. Наташа, в свою чергу, зовсім не має наміру святкувати на самоті – вона вирішила зустрічати рік разом з Юрою. Що будуть робити герої? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 21 серія.

Свято стало причиною для конфліктів.

Марина дізналася, що Ігор купив подарунок для Наташі. Невже у нього досі залишилися почуття до колишньої дружини? Дізнайтеся в 21 серії комедії «Доньки-матері».

Найбільше засмутився Нікіта, якого Христина вмовила залишитися вдома. У нього немає ніякого бажання святкувати разом із майбутньою тещею. Хто куди поїхав і хто з ким залишився у цей вечір? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 21 серія від 13.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію – дивіться за посиланням «Доньки-матері» 20 серія.