Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Коли годинник дванадцять б'є: Марина вирішує піти?
<p style="text-align:justify">Новорічна ніч обіцяє бути цікавою – Христина несподівано повернулася додому, Нікіта посварився з друзями, а Марина вирішила... з'їхати з квартири!</p> <p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 22 серія Наташа спробувала обдурити Юру, щоб зустріти Новий рік удвох </strong><strong>із Христиною.</strong></p> <p style="text-align:justify">Коли жінка дізналася, що донька повертається додому, вона тут же почала вигадувати привід, щоб виставити Юру з квартири. Чоловік відразу ж зрозумів, що Наташа не говорить йому правду. Юра подумав, що вона збирається зустрітися з колишнім чоловіком, і тому смертельно образився... Дивіться в комедії «Доньки-матері» 22 серія, до чого призвело це непорозуміння.</p> <p style="text-align:justify">Марина поставила Ігорю умову: якщо він її любить, то не поїде зустрічати Новий рік із дочкою та колишньою дружиною. Але тут йому зателефонувала Христина... Який вибір зробив Ігор у 22 серії ліричної комедії «Доньки-матері»? Дізнайтеся прямо зараз!</p> <p style="text-align:justify">Сергій влаштував для Валерії Михайлівни справжнє свято. Вона ніколи не відзначала Новий рік із родиною, тому що весь час була зайнята. Цього року її чекав великий сюрприз! Який – дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 22 серія.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-21">«Доньки-матері» 21 серія</a>.</p>

Коли годинник дванадцять б'є: Марина вирішує піти?

Всі серії | Сезон 1

Коли годинник дванадцять б'є: Марина вирішує піти?

Новорічна ніч обіцяє бути цікавою – Христина несподівано повернулася додому, Нікіта посварився з друзями, а Марина вирішила... з'їхати з квартири!

У серіалі «Доньки-матері» 22 серія Наташа спробувала обдурити Юру, щоб зустріти Новий рік удвох із Христиною.

Коли жінка дізналася, що донька повертається додому, вона тут же почала вигадувати привід, щоб виставити Юру з квартири. Чоловік відразу ж зрозумів, що Наташа не говорить йому правду. Юра подумав, що вона збирається зустрітися з колишнім чоловіком, і тому смертельно образився... Дивіться в комедії «Доньки-матері» 22 серія, до чого призвело це непорозуміння.

Марина поставила Ігорю умову: якщо він її любить, то не поїде зустрічати Новий рік із дочкою та колишньою дружиною. Але тут йому зателефонувала Христина... Який вибір зробив Ігор у 22 серії ліричної комедії «Доньки-матері»? Дізнайтеся прямо зараз!

Сергій влаштував для Валерії Михайлівни справжнє свято. Вона ніколи не відзначала Новий рік із родиною, тому що весь час була зайнята. Цього року її чекав великий сюрприз! Який – дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 22 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 21 серія.