Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Валерія Михайлівна намагається влаштувати особисте життя
<p style="text-align:justify;">Життя Валерії Михайлівни схоже на казку. Вона красива, багата, розумна. Але десь у душі ця жінка глибоко нещасна ...</p><p style="text-align:justify;"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 23 серія в</strong><strong>ід 22.01.2020 Валерія Михайлівна намагається влаштувати особисте життя, а Нікіта грає Ромео.</strong></p><p style="text-align:justify;">Валерія Михайлівна дуже самотня. По суті, у неї нікого немає, крім сина і вірного Сергія. У неї навіть немає часу на те, щоб знайти собі чоловіка. У 23 серії комедії «Доньки-матері» ця сильна і незалежна жінка зробила кілька відчайдушних спроб знайти того, хто зробить її ніч яскравою.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Юра хоче більш серйозних стосунк</strong><strong>ів.</strong></p><p style="text-align:justify;">Чоловік сумує за Наташею і хоче бачитися частіше. На роботі жінка, як і раніше, приховує їхні стосунки, та й Христина не дуже прийняла нового залицяльника мами. Однак Юра не здається – він запропонував Наталі з'їхатися! Що вона відповіла? Дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 23 серія від 22.01.2020.</p><p style="text-align:justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-22">«Доньки-матері» 22 серія</a>.</p>

Валерія Михайлівна намагається влаштувати особисте життя

Всі серії | Сезон 1

Валерія Михайлівна намагається влаштувати особисте життя

Життя Валерії Михайлівни схоже на казку. Вона красива, багата, розумна. Але десь у душі ця жінка глибоко нещасна ...

У серіалі «Доньки-матері» 23 серія від 22.01.2020 Валерія Михайлівна намагається влаштувати особисте життя, а Нікіта грає Ромео.

Валерія Михайлівна дуже самотня. По суті, у неї нікого немає, крім сина і вірного Сергія. У неї навіть немає часу на те, щоб знайти собі чоловіка. У 23 серії комедії «Доньки-матері» ця сильна і незалежна жінка зробила кілька відчайдушних спроб знайти того, хто зробить її ніч яскравою.

Юра хоче більш серйозних стосунків.

Чоловік сумує за Наташею і хоче бачитися частіше. На роботі жінка, як і раніше, приховує їхні стосунки, та й Христина не дуже прийняла нового залицяльника мами. Однак Юра не здається – він запропонував Наталі з'їхатися! Що вона відповіла? Дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 23 серія від 22.01.2020.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 22 серія.