Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Не та Джульєтта: Нікіта поцілував іншу
<p style="text-align:justify">Нові стосунки – це здоровий розвиток подій після розлучення. Але що, як їх використовують для помсти колишньому партнеру?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Всі герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Дочки-матері»</a> 24 серія </strong><strong>від 14.05.2019 наламали дров.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ігор вирішив познайомити Марину з Христиною – але не тому, що він хоче показати доньці свою кохану жінку, а тому що дізнався про Наташу з Юрою. Невже він готовий використовувати дівчину заради помсти? Дивіться в комедії «Доньки-матері» 24 серія онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Нікіта пропустив момент, коли дитина вперше ворухну</strong><strong>лася в животі.</strong></p> <p style="text-align:justify">Христина не на жарт розлютилася, відмовилася від ролі у спектаклі і поїхала на УЗД сама. Роль Джульєтти дісталася її подрузі. Нікіта так правдоподібно зіграв Ромео, що склалося відчуття, ніби-то між ним і Лізою дійсно проскочила іскра... Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 24 серія від 14.05.2019, як пройшов спектакль.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-23">«Доньки-матері» 23 серія</a>.</p>

Не та Джульєтта: Нікіта поцілував іншу

Всі серії | Сезон 1

Не та Джульєтта: Нікіта поцілував іншу

Нові стосунки – це здоровий розвиток подій після розлучення. Але що, як їх використовують для помсти колишньому партнеру?

Всі герої серіалу «Дочки-матері» 24 серія від 14.05.2019 наламали дров.

Ігор вирішив познайомити Марину з Христиною – але не тому, що він хоче показати доньці свою кохану жінку, а тому що дізнався про Наташу з Юрою. Невже він готовий використовувати дівчину заради помсти? Дивіться в комедії «Доньки-матері» 24 серія онлайн.

Нікіта пропустив момент, коли дитина вперше ворухнулася в животі.

Христина не на жарт розлютилася, відмовилася від ролі у спектаклі і поїхала на УЗД сама. Роль Джульєтти дісталася її подрузі. Нікіта так правдоподібно зіграв Ромео, що склалося відчуття, ніби-то між ним і Лізою дійсно проскочила іскра... Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 24 серія від 14.05.2019, як пройшов спектакль.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 23 серія.