Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Найважливіше питання для майбутнього батька: хлопчик чи дівчинка?
<p style="text-align:justify"><strong>Героїні серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 25 серія від 14.05.2019 знову пішли на УЗД.</strong></p> <p style="text-align:justify">Наташа вирішила довести Юрі, що у неї не залишилося ніяких почуттів до колишнього чоловіка, тому покликала його з собою. Ігор не дуже зрадів такій компанії... Хочете побачити самий незграбний похід до лікаря на планеті – дивіться серіал «Доньки-матері» 2019 серія 25.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Христина смертельно образилася на Нікіту.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина ревнує через те, що той поцілував Лізу. Христина так розізлилася, що пішла на УЗД сама. Нікіта дуже сподівається, що у них буде хлопчик, але чи виправдаються його надії? Дізнайтеся відповідь разом із майбутнім батьком – дивіться серіал «Доньки-матері» 25 серія онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ігор захотів дізнатися, що про нього думає Наташа.</strong></p> <p style="text-align:justify">У 25 серії ліричної комедії «Дочки-матері» він підіслав Антона до Світлани – подруги ї колишньої дружини. Чи залишилися у Наташі якісь почуття? Ігор отримав зовсім не ту відповідь, на яку чекав... А яку саме – дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 25 серія від 14.05.2019 прямо зараз! Дивіться ліричну комедію онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-24">«Доньки-матері» 24 серія</a>.</p>

Найважливіше питання для майбутнього батька: хлопчик чи дівчинка?

Всі серії | Сезон 1

Найважливіше питання для майбутнього батька: хлопчик чи дівчинка?

Героїні серіалу «Доньки-матері» 25 серія від 14.05.2019 знову пішли на УЗД.

Наташа вирішила довести Юрі, що у неї не залишилося ніяких почуттів до колишнього чоловіка, тому покликала його з собою. Ігор не дуже зрадів такій компанії... Хочете побачити самий незграбний похід до лікаря на планеті – дивіться серіал «Доньки-матері» 2019 серія 25.

Христина смертельно образилася на Нікіту.

Дівчина ревнує через те, що той поцілував Лізу. Христина так розізлилася, що пішла на УЗД сама. Нікіта дуже сподівається, що у них буде хлопчик, але чи виправдаються його надії? Дізнайтеся відповідь разом із майбутнім батьком – дивіться серіал «Доньки-матері» 25 серія онлайн.

Ігор захотів дізнатися, що про нього думає Наташа.

У 25 серії ліричної комедії «Дочки-матері» він підіслав Антона до Світлани – подруги ї колишньої дружини. Чи залишилися у Наташі якісь почуття? Ігор отримав зовсім не ту відповідь, на яку чекав... А яку саме – дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 25 серія від 14.05.2019 прямо зараз! Дивіться ліричну комедію онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 24 серія.