Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Марина теж вагітна?
<p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«До</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">ньки-матері»</a> 26 серія від 14.05.2019 – ще одне поповнення?</strong></p> <p style="text-align:justify">Марина сказала Ігорю, що вона вагітна, але він відреагував на цю новину без захвату і запропонував піти до лікаря, щоб переконатися на всі сто відсотків. А це зовсім не те, що хоче почути вагітна жінка... Чим закінчився похід до лікаря, і чи пробачила Марина Ігоря? Дізнайтеся в комедії «Доньки-матері» 26 серія.</p> <p style="text-align:justify">Ігор зробив ще одну фатальну помилку – розповів про це Наташі. Як вона поставилася до новин від колишнього чоловіка? І чому Ігор досі сподівається на те, що у них з Наташею є шанс на відновлення стосунків? Дивіться в сімейній комедії «Доньки-матері» 26 серія, як герої досі не можуть розібратися в собі навіть через півроку після розлучення.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Клас Нікіти і Христини їде на гірський курорт.</strong></p> <p style="text-align:justify">Хлопець теж хоче як слід відірватися з друзями, але Христина упирається. Вона абсолютно точно не хоче кататися на лижах з величезним вагітним животом! Чи вийшло у Нікіти переконати дівчину – дивіться в серіалі «Доньки-матері» 26 серія на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-25">«Доньки-матері» 25 серія</a>.</p>

Марина теж вагітна?

Всі серії | Сезон 1

Марина теж вагітна?

У серіалі «Доньки-матері» 26 серія від 14.05.2019 – ще одне поповнення?

Марина сказала Ігорю, що вона вагітна, але він відреагував на цю новину без захвату і запропонував піти до лікаря, щоб переконатися на всі сто відсотків. А це зовсім не те, що хоче почути вагітна жінка... Чим закінчився похід до лікаря, і чи пробачила Марина Ігоря? Дізнайтеся в комедії «Доньки-матері» 26 серія.

Ігор зробив ще одну фатальну помилку – розповів про це Наташі. Як вона поставилася до новин від колишнього чоловіка? І чому Ігор досі сподівається на те, що у них з Наташею є шанс на відновлення стосунків? Дивіться в сімейній комедії «Доньки-матері» 26 серія, як герої досі не можуть розібратися в собі навіть через півроку після розлучення.

Клас Нікіти і Христини їде на гірський курорт.

Хлопець теж хоче як слід відірватися з друзями, але Христина упирається. Вона абсолютно точно не хоче кататися на лижах з величезним вагітним животом! Чи вийшло у Нікіти переконати дівчину – дивіться в серіалі «Доньки-матері» 26 серія на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 25 серія.