Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Карти, алкоголь, зрада: Нікіта поїхав на відпочинок без Христини
<p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«До</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">ньки-матері»</a> 27 серія від 15.05.2019 Марина обізвала Ігоря безхребетним.</strong></p> <p style="text-align:justify">Чоловік не може відмовити жодному проханню, і саме тому на ньому їздять всі, кому не лінь. Наслухавшись Марину, Ігор вирішив вперше в житті дати відсіч начальнику. Правда, він трохи перегнув палицю і ... Дивіться в комедії «Доньки-матері» 2019 серія 27, як Ігор посварився з Паличем.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Нікіта поїхав на гірничо-лижний курорт без Христини.</strong></p> <p style="text-align:justify">У минулій серії ліричної комедії «Доньки-матері» парочка сильно посварилася. Нікіта розлютився на Христину за її нескінченні перевірки, і вирішив нарешті провести відпочинок спокійно, без постійних «вагітних капризів» дівчини.</p> <p style="text-align:justify">Серед учнів, які поїхали на відпочинок, була і Ліза, яка явно небайдужа до Нікіти. Вона дізналася про те, що він посварився із Христиною, і вирішила діяти... Що сталося між Лізою і Нікітою? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 27 серія від 15.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-26">«Доньки-матері» 26 серія</a>.</p>

Карти, алкоголь, зрада: Нікіта поїхав на відпочинок без Христини

Всі серії | Сезон 1

Карти, алкоголь, зрада: Нікіта поїхав на відпочинок без Христини

У серіалі «Доньки-матері» 27 серія від 15.05.2019 Марина обізвала Ігоря безхребетним.

Чоловік не може відмовити жодному проханню, і саме тому на ньому їздять всі, кому не лінь. Наслухавшись Марину, Ігор вирішив вперше в житті дати відсіч начальнику. Правда, він трохи перегнув палицю і ... Дивіться в комедії «Доньки-матері» 2019 серія 27, як Ігор посварився з Паличем.

Нікіта поїхав на гірничо-лижний курорт без Христини.

У минулій серії ліричної комедії «Доньки-матері» парочка сильно посварилася. Нікіта розлютився на Христину за її нескінченні перевірки, і вирішив нарешті провести відпочинок спокійно, без постійних «вагітних капризів» дівчини.

Серед учнів, які поїхали на відпочинок, була і Ліза, яка явно небайдужа до Нікіти. Вона дізналася про те, що він посварився із Христиною, і вирішила діяти... Що сталося між Лізою і Нікітою? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 27 серія від 15.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 26 серія.