Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дії та наслідки: Нікіта вирішує, чи розповісти Христині про зраду
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 28 серія від 15.05.2019 Нікіта не знаходить собі місця через те, що він зрадив Христині.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Перед хлопцем постала непроста дилема – розповідати дівчині про те, що трапилося, чи ні?</strong></p> <p style="text-align:justify">Нікіта шкодує про ніч із Лізою і вважає її прикрою випадковістю. А ось Ліза, схоже, сприйняла все дуже близько до серця – Нікіта просто закрутив їй голову! Дівчина хоче розповісти Христині правду під приводом, але що вона не може брехати своїй найкращій подрузі. Що насправді спонукає Лізу – дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 28 серія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Сергій вирішив зробити Валерії Михайлівні сюрприз.</strong></p> <p style="text-align:justify">Останнім часом жінка здавалася втомленою, тому в 28 серії сімейної комедії «Доньки-матері» Сергій повіз її відпочити... до своєї бабусі в село! Як Валерія Михайлівна поставилася до такої ідеї? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 28 серія.</p> <p style="text-align:justify">Чи розповів Нікіта про зраду? Куди рухаються стосунки між Валерією Михайлівною та її помічником? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 28 серія від 15.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-27">«Доньки-матері» 27 серія</a>.</p>

Дії та наслідки: Нікіта вирішує, чи розповісти Христині про зраду

Всі серії | Сезон 1

Дії та наслідки: Нікіта вирішує, чи розповісти Христині про зраду

У серіалі «Доньки-матері» 28 серія від 15.05.2019 Нікіта не знаходить собі місця через те, що він зрадив Христині.

Перед хлопцем постала непроста дилема – розповідати дівчині про те, що трапилося, чи ні?

Нікіта шкодує про ніч із Лізою і вважає її прикрою випадковістю. А ось Ліза, схоже, сприйняла все дуже близько до серця – Нікіта просто закрутив їй голову! Дівчина хоче розповісти Христині правду під приводом, але що вона не може брехати своїй найкращій подрузі. Що насправді спонукає Лізу – дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 28 серія.

Сергій вирішив зробити Валерії Михайлівні сюрприз.

Останнім часом жінка здавалася втомленою, тому в 28 серії сімейної комедії «Доньки-матері» Сергій повіз її відпочити... до своєї бабусі в село! Як Валерія Михайлівна поставилася до такої ідеї? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 28 серія.

Чи розповів Нікіта про зраду? Куди рухаються стосунки між Валерією Михайлівною та її помічником? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 28 серія від 15.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 27 серія.