Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи стане Ігор директором ветеринарної клініки?
<p style="text-align:justify">У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 29 серія від 15.05.2019 Ігор готувався до дуже важливої ​​події, а Нікіта пішов по лікарях.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ігор завжди мріяв очолити ветеринарну клініку, і тепер у нього нарешті з'явилася така можливість.</strong> У 29 серії сімейної комедії «Доньки-матері» Ігор вирушив на з'їзд Асоціації ветеринарів. Він так нервував перед цією великою і важливою подією, що навіть почав бачити кошмари. Як у результаті пройшов вечір? Чи отримав Ігор місце в новій клініці? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 2019 серія 29 онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Христина відчуває, що Нікіта щось від неї приховує. Вона боїться, що хлопець її розлюбив.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина турбується, що вона стала непривабливою через вагітність. Христина вбила собі в голову, що Нікіта хоче її кинути, і саме тому постійно десь пропадає. Насправді, хлопець вирішив підготувати їй сюрприз... Який – дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 29 серія від 15.05.2019! Дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua прямо зараз.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-28">«Доньки-матері» 28 серія</a>.</p>

Чи стане Ігор директором ветеринарної клініки?

Всі серії | Сезон 1

Чи стане Ігор директором ветеринарної клініки?

У комедії «Доньки-матері» 29 серія від 15.05.2019 Ігор готувався до дуже важливої ​​події, а Нікіта пішов по лікарях.

Ігор завжди мріяв очолити ветеринарну клініку, і тепер у нього нарешті з'явилася така можливість. У 29 серії сімейної комедії «Доньки-матері» Ігор вирушив на з'їзд Асоціації ветеринарів. Він так нервував перед цією великою і важливою подією, що навіть почав бачити кошмари. Як у результаті пройшов вечір? Чи отримав Ігор місце в новій клініці? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 2019 серія 29 онлайн.

Христина відчуває, що Нікіта щось від неї приховує. Вона боїться, що хлопець її розлюбив.

Дівчина турбується, що вона стала непривабливою через вагітність. Христина вбила собі в голову, що Нікіта хоче її кинути, і саме тому постійно десь пропадає. Насправді, хлопець вирішив підготувати їй сюрприз... Який – дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 29 серія від 15.05.2019! Дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua прямо зараз.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 28 серія.