Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нік злякався батьківства, а Наталя думає про аборт
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 3 серія від 08.01.2020 Нік пішов проти волі Христини й хитрістю заманив її стрибнути з моста. Усе зробив красиво: під виглядом сюрпризу привіз дівчину на міст і одягнув на неї спорядження. Проте Христя відчула щось лихе й у найвідповідальніший момент відмовилася від цієї витівки. Нік стрибнув сам, а героїня серіалу «Доньки-матері» вслід сказала: «Я вагітна!»</p> <p style="text-align:justify">Нікіта відреагував на новину різко негативно! Мовляв, він ще не готовий стати батьком, ще все життя попереду. Як їй тепер бути? У 3 серії «Доньки-матері» Наталя як ніколи підтримала доньку й пообіцяла: все буде добре!</p> <p style="text-align:justify">Хоч би що матір не говорила доньці — насправді вона не знала, що робити. У голові купа думок і лише одне запитання: робити Христині аборт чи ні? Що вирішить Наталя? Дізнайтеся відповідь — дивіться онлайн «Доньки-матері» серія 3 від 08.01.2020.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-2">«Доньки-матері» серія 2</a>.</p>

Нік злякався батьківства, а Наталя думає про аборт

Всі серії | Сезон 1

Нік злякався батьківства, а Наталя думає про аборт

У серіалі «Доньки-матері» 3 серія від 08.01.2020 Нік пішов проти волі Христини й хитрістю заманив її стрибнути з моста. Усе зробив красиво: під виглядом сюрпризу привіз дівчину на міст і одягнув на неї спорядження. Проте Христя відчула щось лихе й у найвідповідальніший момент відмовилася від цієї витівки. Нік стрибнув сам, а героїня серіалу «Доньки-матері» вслід сказала: «Я вагітна!»

Нікіта відреагував на новину різко негативно! Мовляв, він ще не готовий стати батьком, ще все життя попереду. Як їй тепер бути? У 3 серії «Доньки-матері» Наталя як ніколи підтримала доньку й пообіцяла: все буде добре!

Хоч би що матір не говорила доньці — насправді вона не знала, що робити. У голові купа думок і лише одне запитання: робити Христині аборт чи ні? Що вирішить Наталя? Дізнайтеся відповідь — дивіться онлайн «Доньки-матері» серія 3 від 08.01.2020.

Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» серія 2.