Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Вагітна» пам'ять і її наслідки
<p style="text-align:justify">Героїні серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 30 серія від 15.05.2019 стикаються з усіма підводними каменями вагітності. Наприклад, у них здорово погіршилася пам'ять...</p> <p style="text-align:justify"><strong>Наташа примудрилася забути про день народження Юри.</strong></p> <p style="text-align:justify">У 30 серії комедії «Доньки-матері» вона просто виштовхала свого коханого за двері, пославшись на важливі справи! Тільки потім Наташа згадала про важливу дату. Як тепер спокутувати у коханого чоловіка? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 2019 серія 30 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Марині не вистачило грошей на оплату своєї половини оренди, і Ігор прийняв чисто чоловіче рішення – взяти всі витрати на себе.</p> <p style="text-align:justify">Він віддав дівчині банківську картку і відпустив у салон. Спочатку Марина соромилася, а потім пішла в рознос... Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 30 серія від 15.05.2019, як Ігор не розрахував свою платоспроможність і пішов на додаткову роботу заради коханої жінки.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-29">«Доньки-матері» 29 серія</a>.</p>

«Вагітна» пам'ять і її наслідки

Всі серії | Сезон 1

«Вагітна» пам'ять і її наслідки

Героїні серіалу «Доньки-матері» 30 серія від 15.05.2019 стикаються з усіма підводними каменями вагітності. Наприклад, у них здорово погіршилася пам'ять...

Наташа примудрилася забути про день народження Юри.

У 30 серії комедії «Доньки-матері» вона просто виштовхала свого коханого за двері, пославшись на важливі справи! Тільки потім Наташа згадала про важливу дату. Як тепер спокутувати у коханого чоловіка? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 2019 серія 30 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Марині не вистачило грошей на оплату своєї половини оренди, і Ігор прийняв чисто чоловіче рішення – взяти всі витрати на себе.

Він віддав дівчині банківську картку і відпустив у салон. Спочатку Марина соромилася, а потім пішла в рознос... Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 30 серія від 15.05.2019, як Ігор не розрахував свою платоспроможність і пішов на додаткову роботу заради коханої жінки.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 29 серія.