Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Приїхала мама Наталі: як приховати розлучення і вагітну внучку?
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 31 серія від 15.05.2019 неждано-негадано трапився батьківський день.</p> <p style="text-align:justify">Юра тільки-тільки встиг переїхати до Наташі, коли на порозі раптом з'явилися гості – приїхала її мама! Виявилося, що та не в курсі останніх подій. Наташа не розповідала мамі ні про розлучення, ні про вагітність, ні – тим більше – про вагітність Христини. У 31 серії комедії «Доньки-матері» Наташа відчайдушно намагається врятувати становище і продовжує підсовувати матері красиву брехню про щасливу родину.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Марина ображається на Ігоря за те, що він не проводить з нею час.</strong></p> <p style="text-align:justify">Чоловік постійно кудись поспішає – то на роботу, то до вагітної колишньої дружини, то до дорослої (і теж вагітної) дочки. Нарешті Ігор здався і погодився піти разом з Мариною в ресторан. Кого вони там зустріли? Дивіться в серіалі «Дочки-матері» 2019 серія 31.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Світла</strong><strong>на познайомилася з мамою Антона.</strong></p> <p style="text-align:justify">Вона завжди вважала себе розумною, інтелігентною жінкою, але ось довести це мамі хлопця – набагато складніше, ніж здається.</p> <p style="text-align:justify">Чим закінчилася зустріч з батьками для всіх героїв? Дивіться в комедії «Доньки-матері» 31 серія від 15.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-30">«Доньки-матері» 30 серія</a>.</p>

Приїхала мама Наталі: як приховати розлучення і вагітну внучку?

Всі серії | Сезон 1

Приїхала мама Наталі: як приховати розлучення і вагітну внучку?

У серіалі «Доньки-матері» 31 серія від 15.05.2019 неждано-негадано трапився батьківський день.

Юра тільки-тільки встиг переїхати до Наташі, коли на порозі раптом з'явилися гості – приїхала її мама! Виявилося, що та не в курсі останніх подій. Наташа не розповідала мамі ні про розлучення, ні про вагітність, ні – тим більше – про вагітність Христини. У 31 серії комедії «Доньки-матері» Наташа відчайдушно намагається врятувати становище і продовжує підсовувати матері красиву брехню про щасливу родину.

Марина ображається на Ігоря за те, що він не проводить з нею час.

Чоловік постійно кудись поспішає – то на роботу, то до вагітної колишньої дружини, то до дорослої (і теж вагітної) дочки. Нарешті Ігор здався і погодився піти разом з Мариною в ресторан. Кого вони там зустріли? Дивіться в серіалі «Дочки-матері» 2019 серія 31.

Світлана познайомилася з мамою Антона.

Вона завжди вважала себе розумною, інтелігентною жінкою, але ось довести це мамі хлопця – набагато складніше, ніж здається.

Чим закінчилася зустріч з батьками для всіх героїв? Дивіться в комедії «Доньки-матері» 31 серія від 15.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 30 серія.