Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Усе для тещі: як Ігор ледь не зіпсував стосунки з Мариною?
<p style="text-align:justify">У ліричній комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 32 серія від 15.05.2019 неочікувано для Наталі приїхала її мама! А вона ж навіть і не здогадувалася про те, що її донька розлучилася з Ігорем! Що ж, екс-подружжя мусило зібрати всі свої акторські вміння докупи й показати мамі справжнє сімейне щастя. Наскільки це в них вийшло? Дізнайтеся в 32 серії «Доньки-матері» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Проте це не єдина таємниця, яку Наталя повинна майстерно приховувати. Бабуся й гадки не має про вагітність своєї внучки. Цікаво, чи здогадається вона? Адже по Христині помітно, що дівчина «набрала» трохи ваги! Як викрутилися жінки? Дивіться онлайн серіал «Доньки-матері» 32 серія на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Теща Ігоря не проґавила жодного моменту, щоб «підколоти» й зачепити «его» чоловіка. То зарплатою дорікала, то маленькою квартирою. Ба більше, перейшла на особисті образи! Чи зміг Ігор витримати нахабну поведінку «другої мами»? Подробиці в ліричному серіалі СТБ «Доньки-матері» 2019 серія 32.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-31">«Доньки-матері» 31 серія</a>.</p>

Усе для тещі: як Ігор ледь не зіпсував стосунки з Мариною?

Всі серії | Сезон 1

Усе для тещі: як Ігор ледь не зіпсував стосунки з Мариною?

У ліричній комедії «Доньки-матері» 32 серія від 15.05.2019 неочікувано для Наталі приїхала її мама! А вона ж навіть і не здогадувалася про те, що її донька розлучилася з Ігорем! Що ж, екс-подружжя мусило зібрати всі свої акторські вміння докупи й показати мамі справжнє сімейне щастя. Наскільки це в них вийшло? Дізнайтеся в 32 серії «Доньки-матері» 2019.

Проте це не єдина таємниця, яку Наталя повинна майстерно приховувати. Бабуся й гадки не має про вагітність своєї внучки. Цікаво, чи здогадається вона? Адже по Христині помітно, що дівчина «набрала» трохи ваги! Як викрутилися жінки? Дивіться онлайн серіал «Доньки-матері» 32 серія на сайті Teleportal.ua.

Теща Ігоря не проґавила жодного моменту, щоб «підколоти» й зачепити «его» чоловіка. То зарплатою дорікала, то маленькою квартирою. Ба більше, перейшла на особисті образи! Чи зміг Ігор витримати нахабну поведінку «другої мами»? Подробиці в ліричному серіалі СТБ «Доньки-матері» 2019 серія 32.

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 31 серія.