Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Назад у минуле: давня любов, сімейні проблеми й нові відкриття
<p style="text-align:justify">Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 33 серія від 16.05.2019 Наталя нарешті по-справжньому щаслива! До її квартири переїхав Юра, і тепер вони разом можуть будувати своє сімейне гніздечко в тиші та спокої. Проте сам Юра не в захваті: всюди в новому домі йому привиджується Ігор! Дійсно, багата фантазія в чоловіка… Чи вдалося йому подолати «галюцинації»? Дізнайтеся в 33 серії «Доньки-матері» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Ігор неочікувано для себе почав згадувати минуле з Наталею: як вони разом виховувати тварин і доглядали за ними. А слухати це все довелося Марині. Жінці в ліричній комедії «Доньки-матері» СТБ було неприємно чути сімейні історії Ігоря, але той не зупинявся ні на хвилину. Чи зміг чоловік нарешті почати нову сторінку життя?</p> <p style="text-align:justify">Христина хвилюється за свій зовнішній вигляд: то «розтяжки» її не влаштовують, то целюліт. Примхи героїні перервав приїзд Ніка. У 33 серії сімейного серіалу «Доньки-матері» він повідомив дівчину, що зустрівся з рідним батьком! Цікаво, чи наважився Нікіта поговорити про це з Валерією? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 2019 серія 33 і дізнайтеся про сімейні драми героїв серіалу.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-32">«Доньки-матері» 32 серія</a>.</p>

Назад у минуле: давня любов, сімейні проблеми й нові відкриття

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Назад у минуле: давня любов, сімейні проблеми й нові відкриття

Головна героїня серіалу «Доньки-матері» 33 серія від 16.05.2019 Наталя нарешті по-справжньому щаслива! До її квартири переїхав Юра, і тепер вони разом можуть будувати своє сімейне гніздечко в тиші та спокої. Проте сам Юра не в захваті: всюди в новому домі йому привиджується Ігор! Дійсно, багата фантазія в чоловіка… Чи вдалося йому подолати «галюцинації»? Дізнайтеся в 33 серії «Доньки-матері» 2019.

Ігор неочікувано для себе почав згадувати минуле з Наталею: як вони разом виховувати тварин і доглядали за ними. А слухати це все довелося Марині. Жінці в ліричній комедії «Доньки-матері» СТБ було неприємно чути сімейні історії Ігоря, але той не зупинявся ні на хвилину. Чи зміг чоловік нарешті почати нову сторінку життя?

Христина хвилюється за свій зовнішній вигляд: то «розтяжки» її не влаштовують, то целюліт. Примхи героїні перервав приїзд Ніка. У 33 серії сімейного серіалу «Доньки-матері» він повідомив дівчину, що зустрівся з рідним батьком! Цікаво, чи наважився Нікіта поговорити про це з Валерією? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 2019 серія 33 і дізнайтеся про сімейні драми героїв серіалу.

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 32 серія.