Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Щиросердне зізнання Валерії: чи зрозумів її син?
<p style="text-align:justify;">Іра в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 34 серія від 25.01.2020 з криками, істериками та звинуваченнями увірвалася до квартири Лізи, де якраз була Христина. Що подруги приховують від вагітної? Чи змогли вони розповісти Христині цей секрет?</p><p style="text-align:justify;">Наталя, ідучи додому, помітила на смітнику речі, яких Юра вирішив здихатися. Саме вони нагадували йому про Ігоря! Жінка миттю побігла до квартири, аби почути пояснення. Чи розповість чоловік Наталі про свої «галюцинації»? Якщо ж ні, то як він пояснить таку дивну поведінку? Подробиці дізнайтеся в 34 серії «Доньки-матері» 2020.</p><p style="text-align:justify;">Валерія наважилася на серйозну розмову з Нікітою. Хлопець уже дорослий, тому можна розповісти всю правду про його батька. У ліричній комедії «Доньки-матері» СТБ жінка відкрила всі секрети подружнього життя: як батько Ніка зраджував їй, не поважав, принижував… Чи зміг син зрозуміти страждання матері? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 2020 серія 34.</p><p style="text-align:justify;">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-33">«Доньки-матері» 33 серію</a>.</p>

Щиросердне зізнання Валерії: чи зрозумів її син?

Всі серії | Сезон 1

Щиросердне зізнання Валерії: чи зрозумів її син?

Іра в серіалі «Доньки-матері» 34 серія від 25.01.2020 з криками, істериками та звинуваченнями увірвалася до квартири Лізи, де якраз була Христина. Що подруги приховують від вагітної? Чи змогли вони розповісти Христині цей секрет?

Наталя, ідучи додому, помітила на смітнику речі, яких Юра вирішив здихатися. Саме вони нагадували йому про Ігоря! Жінка миттю побігла до квартири, аби почути пояснення. Чи розповість чоловік Наталі про свої «галюцинації»? Якщо ж ні, то як він пояснить таку дивну поведінку? Подробиці дізнайтеся в 34 серії «Доньки-матері» 2020.

Валерія наважилася на серйозну розмову з Нікітою. Хлопець уже дорослий, тому можна розповісти всю правду про його батька. У ліричній комедії «Доньки-матері» СТБ жінка відкрила всі секрети подружнього життя: як батько Ніка зраджував їй, не поважав, принижував… Чи зміг син зрозуміти страждання матері? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 2020 серія 34.

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 33 серію.