Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: День Х: як Наталя й Христина преживуть пологи?
<p style="text-align:justify">У Христини в сімейному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 36 серія від 16.05.2019 почалася істерика! На носі пологи, а вона навідріз відмовляється народжувати дитину. Дівчина боїться переймів, як вогню. Чи зможе Христина взяти себе в руки заради майбутньої дитини? Відповідь дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» СТБ.</p> <p style="text-align:justify">Материнське серце Наталі відчуває: з її донькою щось не так! Вона миттю кидає всі справи і їде до пологового будинку. Хто як не мати зможе допомогти й підтримати — тим паче, Наталя вже народжувала і чудово розуміє всі відчуття Христі. Але доля вирішила зовсім інакше: в серіалі «Доньки-матері» 2019 серія 36 героїня несподівано сама опиняється на лікарняному ліжку. Що сталося? І чи загрожує небезпека її дитині? Дізнайтеся за мить!</p> <p style="text-align:justify">Уся сім’я зібралася біля пологового залу… але немає Нікіти. Невже хлопець злякався або йому стало соромно перед Христиною за свій жорстокий вчинок? Чи з’явиться Нікіта? Дивіться онлайн серіал «Доньки-матері» 36 серія на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чим закінчиться історія любовної драми!</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-35">«Доньки-матері» 35 серія</a>.</p>

День Х: як Наталя й Христина преживуть пологи?

Всі серії | Сезон 1

День Х: як Наталя й Христина преживуть пологи?

У Христини в сімейному серіалі «Доньки-матері» 36 серія від 16.05.2019 почалася істерика! На носі пологи, а вона навідріз відмовляється народжувати дитину. Дівчина боїться переймів, як вогню. Чи зможе Христина взяти себе в руки заради майбутньої дитини? Відповідь дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» СТБ.

Материнське серце Наталі відчуває: з її донькою щось не так! Вона миттю кидає всі справи і їде до пологового будинку. Хто як не мати зможе допомогти й підтримати — тим паче, Наталя вже народжувала і чудово розуміє всі відчуття Христі. Але доля вирішила зовсім інакше: в серіалі «Доньки-матері» 2019 серія 36 героїня несподівано сама опиняється на лікарняному ліжку. Що сталося? І чи загрожує небезпека її дитині? Дізнайтеся за мить!

Уся сім’я зібралася біля пологового залу… але немає Нікіти. Невже хлопець злякався або йому стало соромно перед Христиною за свій жорстокий вчинок? Чи з’явиться Нікіта? Дивіться онлайн серіал «Доньки-матері» 36 серія на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чим закінчиться історія любовної драми!

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 35 серія.