Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Курси молодої мами: Христя вчиться доглядати за лялькою
<p style="text-align:justify">Нікіта ніяк не може звикнути до думки, що скоро стане батьком. Йому тільки 17! Він хоче об’їхати цілий світ, ходити на найгучніші вечірки й концерти, а не вибирати одяг для дитини й шукати роботу. Вихід один: переконати Христину зробити аборт! Чи зможе Нік у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> (2+2=6) 4 серія від 06.05.2019 переконати Христю?</p> <p style="text-align:justify">Після сварки з дочкою Наталя якнайшвидше вирушила до Ігоря, адже саме з ним Христя ділиться найсокровеннішим. Але в 4 серії сімейної комедії «Доньки-матері» чоловік зрозумів наміри екс-дружини з порогу й навідріз відмовився вмовляти дочку зробити аборт! Проте Наталя не втрачає надії на екс-чоловіка. Чи погодиться Ігор на авантюрний план жінки? Відповідь дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 06.05.2019.</p> <p style="text-align:justify">Нік прислухався до поради друга й купив Христі бейбі-ляльку, яка поводить себе так само, як жива дитина. План такий: Христина піклуватиметься про ляльку й побачить, як складно бути мамою, і сама без вмовлянь захоче зробити аборт. Чи спрацює хитрий план Нікіти? Дивіться онлайн «Доньки-матері» (2+2=6) 4 серія від 06.05.2019 на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-3">«Доньки-матері» (2+2=6) 3 серія</a>.</p>

Курси молодої мами: Христя вчиться доглядати за лялькою

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Курси молодої мами: Христя вчиться доглядати за лялькою

Нікіта ніяк не може звикнути до думки, що скоро стане батьком. Йому тільки 17! Він хоче об’їхати цілий світ, ходити на найгучніші вечірки й концерти, а не вибирати одяг для дитини й шукати роботу. Вихід один: переконати Христину зробити аборт! Чи зможе Нік у серіалі «Доньки-матері» (2+2=6) 4 серія від 06.05.2019 переконати Христю?

Після сварки з дочкою Наталя якнайшвидше вирушила до Ігоря, адже саме з ним Христя ділиться найсокровеннішим. Але в 4 серії сімейної комедії «Доньки-матері» чоловік зрозумів наміри екс-дружини з порогу й навідріз відмовився вмовляти дочку зробити аборт! Проте Наталя не втрачає надії на екс-чоловіка. Чи погодиться Ігор на авантюрний план жінки? Відповідь дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» 06.05.2019.

Нік прислухався до поради друга й купив Христі бейбі-ляльку, яка поводить себе так само, як жива дитина. План такий: Христина піклуватиметься про ляльку й побачить, як складно бути мамою, і сама без вмовлянь захоче зробити аборт. Чи спрацює хитрий план Нікіти? Дивіться онлайн «Доньки-матері» (2+2=6) 4 серія від 06.05.2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» (2+2=6) 3 серія.