Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ігор шукає новий дім, а Нік вимолює пробачення в Христі
<p style="text-align:justify">Рано чи пізно це мало статися. У ліричній комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 5 серія від 09.01.2020 начальник Ігоря забороняє йому жити на роботі разом зі звірами. Він висуває йому ультиматум: або чоловік шукає собі нову роботу, або позбавляється від зоопарку! Що вибере Ігор?</p> <p style="text-align:justify">У Христини свої проблеми. Після сварки з Нікітою вона і знати його не хоче. Щоб хоч якось відволіктися, вона в 5 серії «Доньки-матері» завалила себе навчанням. Ночами не спить, усе вчить і вчить. Але ж про дитину вона не подумала! Такий режим надзвичайно шкідливий для майбутнього малюка! Чи зможе вона перебороти себе й почати піклуватися про немовля, яке скоро з'явиться на світ?</p> <p style="text-align:justify">Нікіта не опускає руки й щосили намагається вимолити в Христі пробачення. У серіалі «Доньки-матері» 09.01.2020 він влаштував їй новий сюрприз. На парту, де сидить дівчина, поклав квіти, м’яку іграшку й солодощі. Але після того, що він зробив, цим точно не відкупишся! Христина показово викинула подарунок і не промовила ні слова. Нік не на жарт розлютився. Що ще він може утнути? Дивіться онлайн сімейну комедію «Доньки-матері» 5 серія.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-4">«Доньки-матері» 4 серія</a>.</p>

Ігор шукає новий дім, а Нік вимолює пробачення в Христі

Всі серії | Сезон 1

Ігор шукає новий дім, а Нік вимолює пробачення в Христі

Рано чи пізно це мало статися. У ліричній комедії «Доньки-матері» 5 серія від 09.01.2020 начальник Ігоря забороняє йому жити на роботі разом зі звірами. Він висуває йому ультиматум: або чоловік шукає собі нову роботу, або позбавляється від зоопарку! Що вибере Ігор?

У Христини свої проблеми. Після сварки з Нікітою вона і знати його не хоче. Щоб хоч якось відволіктися, вона в 5 серії «Доньки-матері» завалила себе навчанням. Ночами не спить, усе вчить і вчить. Але ж про дитину вона не подумала! Такий режим надзвичайно шкідливий для майбутнього малюка! Чи зможе вона перебороти себе й почати піклуватися про немовля, яке скоро з'явиться на світ?

Нікіта не опускає руки й щосили намагається вимолити в Христі пробачення. У серіалі «Доньки-матері» 09.01.2020 він влаштував їй новий сюрприз. На парту, де сидить дівчина, поклав квіти, м’яку іграшку й солодощі. Але після того, що він зробив, цим точно не відкупишся! Христина показово викинула подарунок і не промовила ні слова. Нік не на жарт розлютився. Що ще він може утнути? Дивіться онлайн сімейну комедію «Доньки-матері» 5 серія.

Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 4 серія.