Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Шекспірівське кохання: як Нікіта доводив свої почуття
<p style="text-align:justify;">Що ж робити із цим Нікітою?! Аби познайомити Христину зі своєю мамою, він у серіалі «Доньки-матері» 6 серія увімкнув аварійну тривогу й зірвав олімпіаду в гімназії! Чи зійде йому з рук така поведінка?</p><p style="text-align:justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> (2+2=6) серія 6 від 07.05.2019 нарешті відбулася довгоочікувана зустріч Христі та мами Ніка. Як відреагувала жінка на дівчину свого сина, до того ж вагітну її онуком? Звісно, зустріч не була проста і пройшла не без казусів. Яких? Дізнайся в 6 серії «Доньки-матері» (2+2=6)..</p><p style="text-align:justify;">Якщо у дочки потроху налагоджується життя, то в Ігоря одні невдачі. Він ніяк не може знайти будинок, куди б його прихистили разом зі звіринцем. Остання надія на Антона! Чи змилується він над другом і впустить його пожити? Або Ігорю все-таки доведеться роздати тварин? Дивіться онлайн у серіалі «Доньки-матері» (2+2=6) серія 6 від 07.05.2019.</p><p style="text-align:justify;">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-5">«Доньки-матері» (2+2=6) серія 5</a>.</p>

Шекспірівське кохання: як Нікіта доводив свої почуття

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Шекспірівське кохання: як Нікіта доводив свої почуття

Що ж робити із цим Нікітою?! Аби познайомити Христину зі своєю мамою, він у серіалі «Доньки-матері» 6 серія увімкнув аварійну тривогу й зірвав олімпіаду в гімназії! Чи зійде йому з рук така поведінка?

У серіалі «Доньки-матері» (2+2=6) серія 6 від 07.05.2019 нарешті відбулася довгоочікувана зустріч Христі та мами Ніка. Як відреагувала жінка на дівчину свого сина, до того ж вагітну її онуком? Звісно, зустріч не була проста і пройшла не без казусів. Яких? Дізнайся в 6 серії «Доньки-матері» (2+2=6)..

Якщо у дочки потроху налагоджується життя, то в Ігоря одні невдачі. Він ніяк не може знайти будинок, куди б його прихистили разом зі звіринцем. Остання надія на Антона! Чи змилується він над другом і впустить його пожити? Або Ігорю все-таки доведеться роздати тварин? Дивіться онлайн у серіалі «Доньки-матері» (2+2=6) серія 6 від 07.05.2019.

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» (2+2=6) серія 5.