Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Геройський вчинок: як майбутній зять допоміг Наталі
<p style="text-align:justify">Здається, мама Нікіти — Валерія — різко негативно поставилася до любовного захоплення свого сина. Ба більше, у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 7 серія від 09.01.2020 вона готова на все, щоб Христина й Наталя залишили їхню сім’ю в спокої. Що саме Валерія задумала зробити?</p> <p style="text-align:justify">Здається, Ігор довго сумувати за дружиною не збирався. У 7 серії «Доньки-матері» 2020 він уже кинув оком на колегу Марину. Що він їй тільки не говорив: і компліментами обсипав, і майстерно фліртував… Невже «пройшло кохання, пов’яли помідори»? Дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» СТБ.</p> <p style="text-align:justify">А Нікіта неочікувано почав дорослішати. Він усвідомив, що накоїв, і взявся виправляти свої «косяки». Насамперед потрібно допомогти майбутній тещі, адже після його вибриків гімназію знімають із конкурсу на грант! Чи вдалося Ніку врятувати ситуацію й заслужити повагу Наталі? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 7 серія  на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-6">«Доньки-матері» 6 серія</a>.</p>

Геройський вчинок: як майбутній зять допоміг Наталі

Всі серії | Сезон 1

Геройський вчинок: як майбутній зять допоміг Наталі

Здається, мама Нікіти — Валерія — різко негативно поставилася до любовного захоплення свого сина. Ба більше, у серіалі «Доньки-матері» 7 серія від 09.01.2020 вона готова на все, щоб Христина й Наталя залишили їхню сім’ю в спокої. Що саме Валерія задумала зробити?

Здається, Ігор довго сумувати за дружиною не збирався. У 7 серії «Доньки-матері» 2020 він уже кинув оком на колегу Марину. Що він їй тільки не говорив: і компліментами обсипав, і майстерно фліртував… Невже «пройшло кохання, пов’яли помідори»? Дізнайтеся в серіалі «Доньки-матері» СТБ.

А Нікіта неочікувано почав дорослішати. Він усвідомив, що накоїв, і взявся виправляти свої «косяки». Насамперед потрібно допомогти майбутній тещі, адже після його вибриків гімназію знімають із конкурсу на грант! Чи вдалося Ніку врятувати ситуацію й заслужити повагу Наталі? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 7 серія  на Teleportal.ua.

Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 6 серія.