Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Розбите серце Христини й нова любов Наталі
<p style="text-align:justify;">Христина жаліється мамі: їй цілими днями погано! То постійно хочеться спати, то нудить… Ще й Нікіта не прийшов до школи. Дівчина хвилюється. Нарешті в сімейному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> серія 8 від 09.01.2020 Наталя наважилася розказати доньці правду: «Нікіта перейшов в іншу гімназію».</p><p style="text-align:justify;">Від почутого у Христини відібрало мову. Ще більшого болю їй завдало те, що він переїхав аж до Німеччини! Невже Нікіта залишив її напризволяще з ненародженою дитиною, і Христя більше ніколи не побачиться з коханим? Подробиці любовної драми дізнайтеся у 8 серії «Доньки-матері» 2020.</p><p style="text-align:justify;">А ось у Наталі, здається, налагоджується особисте життя. За всіма сімейними проблемами героїня комедії «Доньки-матері» СТБ забула, що таке бути жінкою, але їй вчасно нагадав про це Юрій — радник з міністерства. Як він піклувався про неї: то розмовами розрадить, то на побачення запросить. Невже між ними спалахнула іскра? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 8 серія на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify;">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-7">«Доньки-матері» 7 серія</a>.</p>

Розбите серце Христини й нова любов Наталі

Всі серії | Сезон 1

Розбите серце Христини й нова любов Наталі

Христина жаліється мамі: їй цілими днями погано! То постійно хочеться спати, то нудить… Ще й Нікіта не прийшов до школи. Дівчина хвилюється. Нарешті в сімейному серіалі «Доньки-матері» серія 8 від 09.01.2020 Наталя наважилася розказати доньці правду: «Нікіта перейшов в іншу гімназію».

Від почутого у Христини відібрало мову. Ще більшого болю їй завдало те, що він переїхав аж до Німеччини! Невже Нікіта залишив її напризволяще з ненародженою дитиною, і Христя більше ніколи не побачиться з коханим? Подробиці любовної драми дізнайтеся у 8 серії «Доньки-матері» 2020.

А ось у Наталі, здається, налагоджується особисте життя. За всіма сімейними проблемами героїня комедії «Доньки-матері» СТБ забула, що таке бути жінкою, але їй вчасно нагадав про це Юрій — радник з міністерства. Як він піклувався про неї: то розмовами розрадить, то на побачення запросить. Невже між ними спалахнула іскра? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 8 серія на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 7 серія.