Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Муки вагітності, новий залицяльник Христини і зйомки фільму
<p style="text-align:justify">Дві вагітні жінки в сім’ї — справжнє випробування. Христина постійно хотіла їсти, а Наталю мучив токсикоз і весь час нудило від будь-якої їжі. Одна переживала, що її продує, а друга мучилася від спеки. Ох і вередливі жінки…</p> <p style="text-align:justify">У сімейному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 9 серія від 15.01.2020 під гарячу руку Наталі потрапив Ігор. Історія та сама: він їй постійно надзвонював! Мовляв, він просто хотів запитати, як почувають себе дві вагітні. Але спокійної розмови не вийшло… Чого ж насправді знову зателефонував екс-чоловік? Подробиці дізнайтеся в 9 серії «Доньки-матері» 2020.</p> <p style="text-align:justify">На роботі Наталю чекала дуже важлива подія — зйомки фільму про гімназію. Цього дня все повинно бути ідеально. Проте в ліричній комедії «Доньки-матері» СТБ стан здоров’я Наталі був далеким від ідеального. Чи вдалося жінці пересилити себе заради майбутнього учбового закладу?</p> <p style="text-align:justify">А ось у Христини з’явився новий залицяльник. Хто він такий? На що він сподівається? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 9 серія на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-8">«Доньки-матері» 8 серія</a>.</p>

Муки вагітності, новий залицяльник Христини і зйомки фільму

Всі серії | Сезон 1

Муки вагітності, новий залицяльник Христини і зйомки фільму

Дві вагітні жінки в сім’ї — справжнє випробування. Христина постійно хотіла їсти, а Наталю мучив токсикоз і весь час нудило від будь-якої їжі. Одна переживала, що її продує, а друга мучилася від спеки. Ох і вередливі жінки…

У сімейному серіалі «Доньки-матері» 9 серія від 15.01.2020 під гарячу руку Наталі потрапив Ігор. Історія та сама: він їй постійно надзвонював! Мовляв, він просто хотів запитати, як почувають себе дві вагітні. Але спокійної розмови не вийшло… Чого ж насправді знову зателефонував екс-чоловік? Подробиці дізнайтеся в 9 серії «Доньки-матері» 2020.

На роботі Наталю чекала дуже важлива подія — зйомки фільму про гімназію. Цього дня все повинно бути ідеально. Проте в ліричній комедії «Доньки-матері» СТБ стан здоров’я Наталі був далеким від ідеального. Чи вдалося жінці пересилити себе заради майбутнього учбового закладу?

А ось у Христини з’явився новий залицяльник. Хто він такий? На що він сподівається? Дивіться онлайн «Доньки-матері» 9 серія на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 8 серія.