Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Женя кидає фехтування, а Аліна потрапляє в неприємності
<p style="text-align: justify;">Аліна і Женя росли в абсолютно різних ситуаціях. Батько Жені безпробудно п'є, мачуха Алі – зраджує чоловікові... Обидві сестри нещасні. І, здається, нібито вони абсолютно одні на білому світі.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У серіалі «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dva-polyusa-lyubvi" style="text-align: justify;">Два полюса любові</a>» 2 серія ефір СТБ від 20.11.2019 показується дорослішання сестер-близнючок, розлучених в дитинстві.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Дитинство Жені пройшло в тренуваннях і гонитвою за нагородами. Батько був задоволений нею тільки тоді, коли вона приносила додому медалі та кубки зі змагань з фехтування. Згодом дівчинка здійснила мрію батька і стала чемпіонкою, але чого хоче вона сама? У Женю вірив тільки її тренер, який вважав, що вона здібна дівчинка, яка може і виступати, і навіть стати тренером. Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 2 серія, як склалося дитинство Жені.</p> <p style="text-align: justify;">У її сестри, Аліни, умови життя були набагато більш сприятливими. Вона живе у великому будинку, отримує дорогі подарунки... Та тільки в сім'ї все не так вже й добре. Дівчинка дізналася, що мачуха зраджує її батькові. Папа не повірив доньці, а ось Аліна остаточно налаштувала мачуху проти себе. Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 2 серія, як склалося дитинство другої сестри.</p> <p style="text-align: justify;">Дівчата виросли у красивих молодих дівчат. Женя вирішила піти проти батька - вона відмовилася від кар'єри у спорті і спробувала поступити в художню академію. Вона не пройшла за конкурсом і влаштувалася на роботу. А хто обіцяв, що буде легко?</p> <p style="text-align: justify;">Немов за помахом чарівної палички, в житті Жені знову з'явився той єдиний чоловік, який завжди її підтримував –  тренер з фехтування. Він запропонував їй роботу в залі і спробував повернути інтерес дівчини до спорту. А ще чоловік не міг не помітити, в яку красуню виросла його вихованка... Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 2 серія, до чого призвела ця несподівана зустріч.</p> <p style="text-align: justify;">А ось Аліна дійсно вчиться в художній академії. У її батька погано зі здоров'ям, а ще - почалися проблеми на роботі... Аліна звинувачує у всіх бідах свою мачуху, і не дарма: у Ольги є план. Гра почалася, і Аліні в ній немає місця. Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 2 серія ефір СТБ від 20.11.2019, що задумала мачуха.</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dva-polyusa-lyubvi/sezon-1/vypusk-1" style="text-align: justify;">«Два полюса любові» 1 серія</a><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dva-polyusa-lyubvi/sezon-1/seriya-1">.</a></p>

Женя кидає фехтування, а Аліна потрапляє в неприємності

Женя кидає фехтування, а Аліна потрапляє в неприємності

Аліна і Женя росли в абсолютно різних ситуаціях. Батько Жені безпробудно п'є, мачуха Алі – зраджує чоловікові... Обидві сестри нещасні. І, здається, нібито вони абсолютно одні на білому світі.

У серіалі «Два полюса любові» 2 серія ефір СТБ від 20.11.2019 показується дорослішання сестер-близнючок, розлучених в дитинстві.

Дитинство Жені пройшло в тренуваннях і гонитвою за нагородами. Батько був задоволений нею тільки тоді, коли вона приносила додому медалі та кубки зі змагань з фехтування. Згодом дівчинка здійснила мрію батька і стала чемпіонкою, але чого хоче вона сама? У Женю вірив тільки її тренер, який вважав, що вона здібна дівчинка, яка може і виступати, і навіть стати тренером. Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 2 серія, як склалося дитинство Жені.

У її сестри, Аліни, умови життя були набагато більш сприятливими. Вона живе у великому будинку, отримує дорогі подарунки... Та тільки в сім'ї все не так вже й добре. Дівчинка дізналася, що мачуха зраджує її батькові. Папа не повірив доньці, а ось Аліна остаточно налаштувала мачуху проти себе. Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 2 серія, як склалося дитинство другої сестри.

Дівчата виросли у красивих молодих дівчат. Женя вирішила піти проти батька - вона відмовилася від кар'єри у спорті і спробувала поступити в художню академію. Вона не пройшла за конкурсом і влаштувалася на роботу. А хто обіцяв, що буде легко?

Немов за помахом чарівної палички, в житті Жені знову з'явився той єдиний чоловік, який завжди її підтримував –  тренер з фехтування. Він запропонував їй роботу в залі і спробував повернути інтерес дівчини до спорту. А ще чоловік не міг не помітити, в яку красуню виросла його вихованка... Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 2 серія, до чого призвела ця несподівана зустріч.

А ось Аліна дійсно вчиться в художній академії. У її батька погано зі здоров'ям, а ще - почалися проблеми на роботі... Аліна звинувачує у всіх бідах свою мачуху, і не дарма: у Ольги є план. Гра почалася, і Аліні в ній немає місця. Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 2 серія ефір СТБ від 20.11.2019, що задумала мачуха.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Два полюса любові» 1 серія.