Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Таємниця розкрита: сестри дізналися правду про своє народження
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Ольга затіяла небезпечну гру, щоб позбутися від чоловіка і його дочки</strong></p> <p style="text-align: justify;">Але вона не знає, що у неї не одна противниця, а дві: Аліна і Женя об'єдналися заради спільної мети. Дівчата хочуть, будь-що-будь дізнатися правду про своє народження і врятувати сім'ю Ольшанських. Як відомо, правда буває гіркою...</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Героїні серіалу «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dva-polyusa-lyubvi" style="text-align: justify;">Два полюса любові</a>» 4 серія ефір СТБ від 21.11.2019 познайомилися ближче і вирішили допомогти одна іншій.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Женя повинна деякий час пожити у Ольшанських, а Аліна – залишитися з батьками, які гадки не маю про те, що до них повернулася друга дочка. За допомогою вірного друга Олега дівчата вирішили вивести Ольгу на чисту воду.</p> <p style="text-align: justify;">Тим більше, що ситуація почала ставати небезпечною! В 4 серії серіалу Два полюса любові на Женю напали. Здається, хтось твердо намірився позбутися від Аліни Ольшанської. Зловмисник не врахував одного: Женя може постояти і за себе, і за сестру.</p> <p style="text-align: justify;">Олег теж не дасть образити Аліну. Провівши час із двома дівчатами, він зрозумів, що сестри-близнючки абсолютно не схожі один на одну. Женя назавжди залишилася для нього вихованкою і «дівчинкою, яка не любить колоти людей». А ось до Аліни у чоловіка почали прокидатися почуття... Чи буде це нова історія кохання? Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 4 серія.</p> <p style="text-align: justify;">Ольга вирішила довести задумане до кінця. Вона потайки проникла в палату до чоловіка і вимкнула його апарат життєзабезпечення. Коли Аліна прийшла до батька, його серце вже зупинилося. Встигла чи дівчина врятувати свого тата – розповідає «Два полюса любові» 4 серія.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Аліна і Женя нарешті прийшли до своїх батьків разом</strong></p> <p style="text-align: justify;">Дівчата хочуть розставити всі крапки над «і» - раз і назавжди. Як відреагували Федя і Зіна на появу другої дочки, і яку страшну правду про себе дізналися дівчата? Не пропустіть фінал історії про сестер – дивіться «Два полюса любові» 4 серія ефір СТБ від 21.11.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dva-polyusa-lyubvi/sezon-1/seriya-3">«Два полюса любові» 3 серія.</a></p>

Таємниця розкрита: сестри дізналися правду про своє народження

Таємниця розкрита: сестри дізналися правду про своє народження

Ольга затіяла небезпечну гру, щоб позбутися від чоловіка і його дочки

Але вона не знає, що у неї не одна противниця, а дві: Аліна і Женя об'єдналися заради спільної мети. Дівчата хочуть, будь-що-будь дізнатися правду про своє народження і врятувати сім'ю Ольшанських. Як відомо, правда буває гіркою...

Героїні серіалу «Два полюса любові» 4 серія ефір СТБ від 21.11.2019 познайомилися ближче і вирішили допомогти одна іншій.

Женя повинна деякий час пожити у Ольшанських, а Аліна – залишитися з батьками, які гадки не маю про те, що до них повернулася друга дочка. За допомогою вірного друга Олега дівчата вирішили вивести Ольгу на чисту воду.

Тим більше, що ситуація почала ставати небезпечною! В 4 серії серіалу Два полюса любові на Женю напали. Здається, хтось твердо намірився позбутися від Аліни Ольшанської. Зловмисник не врахував одного: Женя може постояти і за себе, і за сестру.

Олег теж не дасть образити Аліну. Провівши час із двома дівчатами, він зрозумів, що сестри-близнючки абсолютно не схожі один на одну. Женя назавжди залишилася для нього вихованкою і «дівчинкою, яка не любить колоти людей». А ось до Аліни у чоловіка почали прокидатися почуття... Чи буде це нова історія кохання? Дивіться в серіалі «Два полюса любові» 4 серія.

Ольга вирішила довести задумане до кінця. Вона потайки проникла в палату до чоловіка і вимкнула його апарат життєзабезпечення. Коли Аліна прийшла до батька, його серце вже зупинилося. Встигла чи дівчина врятувати свого тата – розповідає «Два полюса любові» 4 серія.

Аліна і Женя нарешті прийшли до своїх батьків разом

Дівчата хочуть розставити всі крапки над «і» - раз і назавжди. Як відреагували Федя і Зіна на появу другої дочки, і яку страшну правду про себе дізналися дівчата? Не пропустіть фінал історії про сестер – дивіться «Два полюса любові» 4 серія ефір СТБ від 21.11.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Два полюса любові» 3 серія.