Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Джованні

Сезон 1

Сергій та Аня — мила, але трохи нудна парочка. В їхні розмірені будні раптово вривається ураган на ім’я «Світлана Джованні» — колишня дружина Сергія. З цією дамочкою нудьгувати не доведеться!

Джованні

Сергій та Аня — мила, але трохи нудна парочка. В їхні розмірені будні раптово вривається ураган на ім’я «Світлана Джованні» — колишня дружина Сергія. З цією дамочкою нудьгувати не доведеться!

Головні герої серіалу «Джованні» 1 сезон не виділяються з натовпу. Він — лікар-педіатр, вона — кондитер. Коли Сергій зустрів Аню, то зрозумів: це його доля. Після першого невдалого шлюбу він нарешті отримав свій шанс стати щасливим! Дівчина нічим не схожа на екс-дружину Сергія, і це йому дуже подобається. Він думав, що вже ніколи не зустріне таку навіжену жінку, як Світлана — і слава богу! Колишня поміняла прізвище на Джованні і будує щасливе життя з мільйонером десь у далекій Італії.

Однак Сергія чекав неприємний сюрприз: у 1 сезоні серіалу «Джованні» Світлана повернулася до України, а точніше — приїхала прямо до колишнього чоловіка додому. Жінка розлучилася зі своїм багатим італійцем і з'явилася на порозі зовсім без грошей, зате з двома дітьми. Добросердий головний герой серіалу «Джованні» 1 сезон дозволив екс-дружині трохи пожити у нього. А, як відомо, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове…

У доброму україномовному ситкомі «Джованні» дивись єкранізацію буднів різномастої сімейки. Ані довелося змиритися з тим, що колишня дружина її коханого тепер буде жити з ними під одним дахом. Сергій протягом усього 1 сезону серіалу «Джованні» намагався налагодити стосунки зі своїм розбещеним сином, який встиг звикнути до шикарного життя в Італії і не дуже хоче спілкуватися зі своїм біологічним батьком. Світлана також взяла з собою в Україну дочку від другого шлюбу — Нікі Джованні. Брат і сестра постійно сваряться, а Світлана з Сергієм — розходяться в думках через різні підходи до виховання дітей.

Отже, візьмемо скромного лікаря, його кохану дівчину, колишню дружину, дітей від різних шлюбів, додамо щіпку італійської експресивності і гарненько змішаємо! Із такого незвичайного сімейного коктейлю народилося багато смішних і зворушливих сюжетів. Крім того, серіал «Джованні» (1 сезон) не обділяє увагою і другорядних персонажів. Найкраща подруга Ані Ліза захоплюється фен-шуєм, займається йогою і вірить у космічну енергію, через що постійно потрапляє у безглузді ситуації. У Сергія теж є вірний товариш — пластичний хірург Макс, який понад усе  любить гроші і красивих жінок.

Дивіться ситком «Джованні» 1 сезон онлайн — це легкий гумористичний серіал для всієї родини. Українська гостинність Сергія, італійська емоційність Світлани і педантичність Ані — все це зібрано під одним великим дахом. Герої серіалу «Джованні» далеко не завжди розуміють одне одного, але вони примудряються залишатися однією великою родиною, попри  свої відмінності і дивацтва.

Дивіться всі серії ситкому «Джованні» 1 сезон онлайн на сайті Teleportal.ua!