Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Привіт із минулого: Світлана повернулася з Італії
<p style="text-align:justify">Ви коли-небудь думали над тим, що для вас означає сім’я? І чи змогли знайти відповідь на це питання? Головний герой серіалу «Джованні» Сергій зрозумів, що таке родина, тільки тоді, коли втратив найцінніше...</p> <p style="text-align:justify">Усе починалося в далекому минулому: 2001 рік, весілля зі Світланою, подружнє життя, сварки, клопоти, народження сина і… фініш. У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni">«Джованні»</a> 1 серія від 20.05.2019 Світлана не витримала життєві негаразди й вирішила покинути чоловіка Сергія. Він важко переживав розлучення. Постійно думав про втраченого сина та дружину. Десятки дзвінків, спроб зустрітися і повернути втрачене щастя… Усе марно! Але в 1 серії «Джованні» героя чекала випадкова зустріч.</p> <p style="text-align:justify">Із депресії Сергія витягнула Анна — молода дівчина, у якої він полюбляв випити кави і з’їсти чогось смачненького. Чоловік переконаний, вона — його спасіння й кохання всього життя. Пара настільки зблизилася за три роки, що Сергій запропонував дівчині переїхати до нього. Але чомусь друзі не в захваті від їхнього рішення. Що змусило близьких Сергія та Ані засумніватися? Дізнайтеся сьогодні ввечері в серіалі «Джованні» серія 1.</p> <p style="text-align:justify">Друг Сергія Максим переконує не робити різких рухів і залишитися холостяком. Натомість Аню подружка готує до найвизначнішого дня в її житті. Що переважить у цій битві: кохання, дружба чи вигода? Дивіться онлайн в ситкомі «Джованні» 1 серія від 20.05.2019.</p> <p style="text-align:justify">Щастя закоханих зруйнував один дзвінок у квартиру! У серіалі «Джованні» серія 1 з «далекої відпустки» неочікувано повернулася Світлана! Та ще й притягла із собою двох своїх дітей. Усі шоковані!. Що хоче від бідолашного Сергія його нахабна дружина? Як вона пояснить свій неочікуваний приїзд? Подробиці дізнайтеся в серіалі «Джованні» — дивіться 1 серію онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Тепер ви маєте змогу слідкувати за улюбленими героями на сайті Teleportal.ua. Дивіться нові серії ситкому «Джованні» відразу після ефіру на СТБ!</p>

Привіт із минулого: Світлана повернулася з Італії

Привіт із минулого: Світлана повернулася з Італії

Ви коли-небудь думали над тим, що для вас означає сім’я? І чи змогли знайти відповідь на це питання? Головний герой серіалу «Джованні» Сергій зрозумів, що таке родина, тільки тоді, коли втратив найцінніше...

Усе починалося в далекому минулому: 2001 рік, весілля зі Світланою, подружнє життя, сварки, клопоти, народження сина і… фініш. У серіалі «Джованні» 1 серія від 20.05.2019 Світлана не витримала життєві негаразди й вирішила покинути чоловіка Сергія. Він важко переживав розлучення. Постійно думав про втраченого сина та дружину. Десятки дзвінків, спроб зустрітися і повернути втрачене щастя… Усе марно! Але в 1 серії «Джованні» героя чекала випадкова зустріч.

Із депресії Сергія витягнула Анна — молода дівчина, у якої він полюбляв випити кави і з’їсти чогось смачненького. Чоловік переконаний, вона — його спасіння й кохання всього життя. Пара настільки зблизилася за три роки, що Сергій запропонував дівчині переїхати до нього. Але чомусь друзі не в захваті від їхнього рішення. Що змусило близьких Сергія та Ані засумніватися? Дізнайтеся сьогодні ввечері в серіалі «Джованні» серія 1.

Друг Сергія Максим переконує не робити різких рухів і залишитися холостяком. Натомість Аню подружка готує до найвизначнішого дня в її житті. Що переважить у цій битві: кохання, дружба чи вигода? Дивіться онлайн в ситкомі «Джованні» 1 серія від 20.05.2019.

Щастя закоханих зруйнував один дзвінок у квартиру! У серіалі «Джованні» серія 1 з «далекої відпустки» неочікувано повернулася Світлана! Та ще й притягла із собою двох своїх дітей. Усі шоковані!. Що хоче від бідолашного Сергія його нахабна дружина? Як вона пояснить свій неочікуваний приїзд? Подробиці дізнайтеся в серіалі «Джованні» — дивіться 1 серію онлайн.

Тепер ви маєте змогу слідкувати за улюбленими героями на сайті Teleportal.ua. Дивіться нові серії ситкому «Джованні» відразу після ефіру на СТБ!