Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шведська сім’я: Сергій, Аня і Світлана живуть під одним дахом
<p style="text-align:justify">Тепер у будинку Сергія комфортом і не пахне. Він, Аня, Свєта і двоє дітей намагаються якось уживатися. Та в серіалі «Джованні» у них це взагалі не виходить. Постійні крики, безкінечні черги у ванну кімнату, купа сміття й гора брудного посуду. Чи зможуть герої порозумітися?</p> <p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni">«Джованні»</a> 2 серія від 20.05.2019 найбільше постраждала від неочікуваних гостей Аня. Вона сподівалася, що нарешті зможе побудувати сім’ю із Сергієм. Але все перекреслив неочікуваний приїзд Свєти. Та ще й, як сніг на голову, екс-дружина повідомила: на невизначений час залишається жити в колишньому будинку. Чим ще здивує Свєта молоду пару? Дізнайтеся у 2 серії «Джованні».</p> <p style="text-align:justify">Схоже на те, що Сергію байдуже на всі проблеми. Він надзвичайно радий бачити улюбленого сина поруч і намагається проводити якомога більше часу разом. Головний герой ситкому «Джованні» у серії 2 хотів зблизитися із сином. Що він тільки не пропонував:</p> <ul> <li style="text-align:justify">сходити в кіно;</li> <li style="text-align:justify">покататися на роликах;</li> <li style="text-align:justify">відпочити в аквапарку;</li> <li style="text-align:justify">пограти в боулінг.</li> </ul> <p style="text-align:justify">Але хлопцеві не до «забаганок» батька. Здається, Сергій марно сподівається знайти спільну мову із сином…</p> <p style="text-align:justify">У Свєти ж у серіалі «Джованні» серія 2 свої клопоти. Вона тільки й думає про те, скільки аліментів отримуватиме від колишнього чоловіка Луїджі. Разом із дітьми жінка розмріялася: купа грошей, власна квартира й безтурботне життя. Але її мрії зруйнувалися, як картковий будинок. Що сталося? Дивись «Джованні» 2 серія онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Після довгих роздумів Аня зрозуміла: вона не готова пустити на самоплив сімейне життя. Тому в ситком і«Джованні» 20.05.2019 вона вигадала правила проживання в домі. Усе-таки вона нова господиня і Свєта повинна це поважати! Що приготувала Аня для нової сім’ї? І головне: чи погодяться Джованні жити по-новому?</p> <p style="text-align:justify">Дивіться онлайн серіал «Джованні» 2 серія від 20.05.2019 на Teleportal.ua і дізнайтеся подробиці спільного життя шаленої сімейки!</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni/sezon-1/seriya-1">«Джованні» 1 серія</a>.</p>

Шведська сім’я: Сергій, Аня і Світлана живуть під одним дахом

Шведська сім’я: Сергій, Аня і Світлана живуть під одним дахом

Тепер у будинку Сергія комфортом і не пахне. Він, Аня, Свєта і двоє дітей намагаються якось уживатися. Та в серіалі «Джованні» у них це взагалі не виходить. Постійні крики, безкінечні черги у ванну кімнату, купа сміття й гора брудного посуду. Чи зможуть герої порозумітися?

У серіалі «Джованні» 2 серія від 20.05.2019 найбільше постраждала від неочікуваних гостей Аня. Вона сподівалася, що нарешті зможе побудувати сім’ю із Сергієм. Але все перекреслив неочікуваний приїзд Свєти. Та ще й, як сніг на голову, екс-дружина повідомила: на невизначений час залишається жити в колишньому будинку. Чим ще здивує Свєта молоду пару? Дізнайтеся у 2 серії «Джованні».

Схоже на те, що Сергію байдуже на всі проблеми. Він надзвичайно радий бачити улюбленого сина поруч і намагається проводити якомога більше часу разом. Головний герой ситкому «Джованні» у серії 2 хотів зблизитися із сином. Що він тільки не пропонував:

  • сходити в кіно;
  • покататися на роликах;
  • відпочити в аквапарку;
  • пограти в боулінг.

Але хлопцеві не до «забаганок» батька. Здається, Сергій марно сподівається знайти спільну мову із сином…

У Свєти ж у серіалі «Джованні» серія 2 свої клопоти. Вона тільки й думає про те, скільки аліментів отримуватиме від колишнього чоловіка Луїджі. Разом із дітьми жінка розмріялася: купа грошей, власна квартира й безтурботне життя. Але її мрії зруйнувалися, як картковий будинок. Що сталося? Дивись «Джованні» 2 серія онлайн.

Після довгих роздумів Аня зрозуміла: вона не готова пустити на самоплив сімейне життя. Тому в ситком і«Джованні» 20.05.2019 вона вигадала правила проживання в домі. Усе-таки вона нова господиня і Свєта повинна це поважати! Що приготувала Аня для нової сім’ї? І головне: чи погодяться Джованні жити по-новому?

Дивіться онлайн серіал «Джованні» 2 серія від 20.05.2019 на Teleportal.ua і дізнайтеся подробиці спільного життя шаленої сімейки!

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Джованні» 1 серія.