Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сергій іде на подвійне побачення без Ані
<p style="text-align:justify">Життя підкидає змішаній родині головного герою серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni">«Джованні»</a> 3 серія від 21.05.2019 Сергію все нові несподівані випробування. Цього разу він зіткнувся з дилемою: чи можна йти на побачення, якщо вже живеш із коханою дівчиною... і колишньою дружиною?</p> <p style="text-align:justify">У 3 серії комедії «Джованні» яМакс запропонував Сергію провести вечір з двома красивими жінками. Все по чесному – кожному одному по парі. Головному герою ситкому «Джованні» ідея Макса зовсім не сподобалася: він боїться, що Аня буде ревнувати.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Сергій вирішив не мучитися і запитати, що з цього приводу думає його </strong><strong>кохана.</strong></p> <p style="text-align:justify">Абсолютно несподівано Аня... дозволила йому піти на побачення з іншою жінкою, пообіцявши не влаштовувати істерик. А як все пройшло в результаті, ви побачите в серіалі «Джованні» 3 серія – дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align:justify"><strong>Світлана Джованні намагається побудувати особисте життя.</strong></p> <p style="text-align:justify">Її діти в жаху від однієї думки про те, що їм доведеться застрягти в Україні надовго. А тепер у Світлани ще і залицяльники завелися! Андрій вирішив піти і поспілкуватися з обранцем матері особисто. Що з цього вийшло? Дивіться в серіалі «Джованні» 3 серія від 21.05.2019 онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni/sezon-1/seriya-2">«Джованні» 2 серія</a>.</p>

Сергій іде на подвійне побачення без Ані

Сергій іде на подвійне побачення без Ані

Життя підкидає змішаній родині головного герою серіалу «Джованні» 3 серія від 21.05.2019 Сергію все нові несподівані випробування. Цього разу він зіткнувся з дилемою: чи можна йти на побачення, якщо вже живеш із коханою дівчиною... і колишньою дружиною?

У 3 серії комедії «Джованні» яМакс запропонував Сергію провести вечір з двома красивими жінками. Все по чесному – кожному одному по парі. Головному герою ситкому «Джованні» ідея Макса зовсім не сподобалася: він боїться, що Аня буде ревнувати.

Сергій вирішив не мучитися і запитати, що з цього приводу думає його кохана.

Абсолютно несподівано Аня... дозволила йому піти на побачення з іншою жінкою, пообіцявши не влаштовувати істерик. А як все пройшло в результаті, ви побачите в серіалі «Джованні» 3 серія – дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua

Світлана Джованні намагається побудувати особисте життя.

Її діти в жаху від однієї думки про те, що їм доведеться застрягти в Україні надовго. А тепер у Світлани ще і залицяльники завелися! Андрій вирішив піти і поспілкуватися з обранцем матері особисто. Що з цього вийшло? Дивіться в серіалі «Джованні» 3 серія від 21.05.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Джованні» 2 серія.