Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сергій проти божевільної матусі
<p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni">«Джованні»</a> 4 серія ви побачите непрості трудові будні головного героя.</strong></p> <p style="text-align:justify">Сергій працює лікарем, і у його благородної професії є неприємні побічні ефекти. Наприклад — божевільні матусі, які трясуться над своїми дітьми. У 4 серії ситкому «Джованні» Сергій зіткнувся з особливо колоритним екземпляром. Дивіться прямо зараз, як нервова мамочка тримала в облозі головного героя. На що хворіє її дорогоцінний синочок?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Сергій переживає, чи знайде його син спільну мову з новим колективом.</strong></p> <p style="text-align:justify">Головний герой серіалу «Джованні» дуже добре пам’ятає, як над ним самим знущалися в школі. Менш за все він хоче, щоб Андрій відчув на собі такі ж тортури.</p> <p style="text-align:justify">Як пройшло знайомство молодших Джованні з реаліями української школи? Чому Аня вирішила, що у Світлани депресія? Не пропустіть смішні пригоди сімейки — дивіться серіал «Джованні» 4 серія онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni/sezon-1/seriya-3">«Джованні» 3 серія</a>.</p>

Сергій проти божевільної матусі

Сергій проти божевільної матусі

У серіалі «Джованні» 4 серія ви побачите непрості трудові будні головного героя.

Сергій працює лікарем, і у його благородної професії є неприємні побічні ефекти. Наприклад — божевільні матусі, які трясуться над своїми дітьми. У 4 серії ситкому «Джованні» Сергій зіткнувся з особливо колоритним екземпляром. Дивіться прямо зараз, як нервова мамочка тримала в облозі головного героя. На що хворіє її дорогоцінний синочок?

Сергій переживає, чи знайде його син спільну мову з новим колективом.

Головний герой серіалу «Джованні» дуже добре пам’ятає, як над ним самим знущалися в школі. Менш за все він хоче, щоб Андрій відчув на собі такі ж тортури.

Як пройшло знайомство молодших Джованні з реаліями української школи? Чому Аня вирішила, що у Світлани депресія? Не пропустіть смішні пригоди сімейки — дивіться серіал «Джованні» 4 серія онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Джованні» 3 серія.