Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справжня чоловіча дружба і суперечка на каву
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni">«Джованні»</a> 5 серія від 22.05.2019 головний герой вперше в житті засумнівався у своєму давньому і найвірнішому другові.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Сергій і Макс дружать цілу вічність. Вони разом пройшли крізь вогонь, воду та мідні труби. І тільки Ані вдалося посіяти зерно сумніву в душу Сергія.</strong></p> <p style="text-align:justify">Головний герой серіалу «Джованні» впевнений:справжня чоловіча дружба священна. Макс був поруч у найважливіші моменти життя Сергія — одруження, народження сина, розлучення… Тому, коли Макс подзвонив о 5 ранку, головний герой, не вагаючись ні на секунду, кинувся йому на допомогу. Що сталося з вірним товаришем Сергія? І чому Аня вважає, що Макс — не такий вже й хороший друг? Дивіться в ситкомі «Джованні» 5 серія онлайн, чи змогла одна жінка зруйнувати багаторічну чоловічу дружбу.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Світлана побилася об заклад із Лізою.</strong></p> <p style="text-align:justify">Джованні вважає себе чарівною. На її думку, чоловіки повинні падати до ніг такої ефектної дами штабелями. Так чому ж вона сидить у кафе одна, та ще й сама оплачує свій рахунок? Світлана посперечалася з Лізою, що вона зможе «розкрутити» кого-небудь із відвідувачів на каву. Хто переміг? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться ситком «Джованні» 5 серія від 22.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni/sezon-1/seriya-4">«Джованні» 4 серія</a>.</p>

Справжня чоловіча дружба і суперечка на каву

Справжня чоловіча дружба і суперечка на каву

У серіалі «Джованні» 5 серія від 22.05.2019 головний герой вперше в житті засумнівався у своєму давньому і найвірнішому другові.

Сергій і Макс дружать цілу вічність. Вони разом пройшли крізь вогонь, воду та мідні труби. І тільки Ані вдалося посіяти зерно сумніву в душу Сергія.

Головний герой серіалу «Джованні» впевнений:справжня чоловіча дружба священна. Макс був поруч у найважливіші моменти життя Сергія — одруження, народження сина, розлучення… Тому, коли Макс подзвонив о 5 ранку, головний герой, не вагаючись ні на секунду, кинувся йому на допомогу. Що сталося з вірним товаришем Сергія? І чому Аня вважає, що Макс — не такий вже й хороший друг? Дивіться в ситкомі «Джованні» 5 серія онлайн, чи змогла одна жінка зруйнувати багаторічну чоловічу дружбу.

Світлана побилася об заклад із Лізою.

Джованні вважає себе чарівною. На її думку, чоловіки повинні падати до ніг такої ефектної дами штабелями. Так чому ж вона сидить у кафе одна, та ще й сама оплачує свій рахунок? Світлана посперечалася з Лізою, що вона зможе «розкрутити» кого-небудь із відвідувачів на каву. Хто переміг? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться ситком «Джованні» 5 серія від 22.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Джованні» 4 серія.