Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Темне минуле Сергія і п’яна кулінарія Ані
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni">«Джованні»</a> 6 серія Світлана вирішила дізнатися все про минуле екс-чоловіка. Сергій пишається своєю бездоганною репутацією, а його колишня вважає, що ідеальних людей не буває.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Сергій зустрів старого знайомого, і Світлана відразу натрапила на слід.</strong></p> <p style="text-align:justify">Світлані не подобається, що її колишній постійно робить із себе священника. Джованні впевнена: у кожного в житті були ганебні моменти. Що приховує Сергій? Про які факти  його біографії не знали ні дружина, ні діти? Дивіться в ситкомі «Джованні» 6 серія онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Аня практично не п’є, зате напивається — феєрично!</strong></p> <p style="text-align:justify">Жінка так добре погуляла на зустрічі випускників, що Сергію довелося їхати і забирати кохану. Поки Світлана і діти тихомирно сиділи вдома і дивилися шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak">«Холостяк»</a>, Аня відривалася в караоке. Удома вона не заспокоїлася і влаштувала… велике п’яне готування!</p> <p style="text-align:justify">На ранок діти спробували ту рибу, яку Аня приготувала вночі. Страва виявилася божественно смачною! У чому секрет кулінарного таланту жінки? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться ситком «Джованні» 6 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni/sezon-1/seriya-5">«Джованні» 5 серія</a>.</p>

Темне минуле Сергія і п’яна кулінарія Ані

Темне минуле Сергія і п’яна кулінарія Ані

У серіалі «Джованні» 6 серія Світлана вирішила дізнатися все про минуле екс-чоловіка. Сергій пишається своєю бездоганною репутацією, а його колишня вважає, що ідеальних людей не буває.

Сергій зустрів старого знайомого, і Світлана відразу натрапила на слід.

Світлані не подобається, що її колишній постійно робить із себе священника. Джованні впевнена: у кожного в житті були ганебні моменти. Що приховує Сергій? Про які факти  його біографії не знали ні дружина, ні діти? Дивіться в ситкомі «Джованні» 6 серія онлайн.

Аня практично не п’є, зате напивається — феєрично!

Жінка так добре погуляла на зустрічі випускників, що Сергію довелося їхати і забирати кохану. Поки Світлана і діти тихомирно сиділи вдома і дивилися шоу «Холостяк», Аня відривалася в караоке. Удома вона не заспокоїлася і влаштувала… велике п’яне готування!

На ранок діти спробували ту рибу, яку Аня приготувала вночі. Страва виявилася божественно смачною! У чому секрет кулінарного таланту жінки? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться ситком «Джованні» 6 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Джованні» 5 серія.