Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сергій і Андрій ідуть у похід
<p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni">«Джованні»</a> 7 серія від 23.05.2019 Луїджі запросив дітей провести вихідні в Італії.</strong></p> <p style="text-align:justify">Андрій на сьомому небі від щастя, адже йому зовсім не подобається в Україні. А ось Сергію це запрошення зруйнувало всі плани — він мріяв взяти сина в похід. Головний герой серіалу «Джованні» переконаний: спільне проведення часу на природі зближує. Та тільки Андрія не надто цікавлять намети, багаття та інші атрибути «похідної романтики»… Чи вдалося  Сергію знайти ключик до серця сина? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться серіал «Джованні» 7 серія онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ані не до походів — вона працює.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина Сергія намагається зосередитися на складанні звіту для податкової, але її постійно хтось відволікає — то Андрій танцює на кухні, то Світлана влаштовує фотосесію прямо у квартирі. Дивіться в серіалі «Джованні» 7 серія  від 23.05.2019 онлайн, чи вдалося Ані позбутися інших домочадців?</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni/sezon-1/seriya-6">«Джованні» 6 серія</a>.</p>

Сергій і Андрій ідуть у похід

Сергій і Андрій ідуть у похід

У серіалі «Джованні» 7 серія від 23.05.2019 Луїджі запросив дітей провести вихідні в Італії.

Андрій на сьомому небі від щастя, адже йому зовсім не подобається в Україні. А ось Сергію це запрошення зруйнувало всі плани — він мріяв взяти сина в похід. Головний герой серіалу «Джованні» переконаний: спільне проведення часу на природі зближує. Та тільки Андрія не надто цікавлять намети, багаття та інші атрибути «похідної романтики»… Чи вдалося  Сергію знайти ключик до серця сина? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться серіал «Джованні» 7 серія онлайн.

Ані не до походів — вона працює.

Дівчина Сергія намагається зосередитися на складанні звіту для податкової, але її постійно хтось відволікає — то Андрій танцює на кухні, то Світлана влаштовує фотосесію прямо у квартирі. Дивіться в серіалі «Джованні» 7 серія  від 23.05.2019 онлайн, чи вдалося Ані позбутися інших домочадців?

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Джованні» 6 серія.