Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Завжди говори «ні»: Сергій вчиться відмовляти людям
<p style="text-align:justify"><strong>Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni">«Джованні»</a> 8 серія від 23.05.2019, як головний герой навчався говорити «ні».</strong></p> <p style="text-align:justify">Аня вважає Сергія занадто м`якосердим. Він погоджується на все: підмінити когось на роботі, допомогти дітям з уроками, виручити друга… Але чи завжди це позитивна риса характеру?</p> <p style="text-align:justify">Люди часто користуються чужою добротою. Сергій навіть не здогадувався про те, що він занадто багато робить для інших, поки Аня не підняла цю тему. І дійсно: головний герой серіалу «Джованні» зовсім не вміє відмовляти людям. Аня хоче, щоб її хлопець був більш рішучим. Чи вийшло у нього змінитися заради коханої? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться серіал «Джованні» 8 серія онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Макса прокляла дівчина.</strong></p> <p style="text-align:justify">Чергова пасія чоловіка виявилася циганкою. Макс не вірить в прокляття, але у нього чомусь дійсно почалися проблеми з дівчатами… Невже циганська магія існує? Дивіться в ситкомі «Джованні» 8 серія від 23.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dzhovanni/sezon-1/seriya-7">«Джованні» 7 серія</a>.</p>

Завжди говори «ні»: Сергій вчиться відмовляти людям

Завжди говори «ні»: Сергій вчиться відмовляти людям

Дивіться в серіалі «Джованні» 8 серія від 23.05.2019, як головний герой навчався говорити «ні».

Аня вважає Сергія занадто м`якосердим. Він погоджується на все: підмінити когось на роботі, допомогти дітям з уроками, виручити друга… Але чи завжди це позитивна риса характеру?

Люди часто користуються чужою добротою. Сергій навіть не здогадувався про те, що він занадто багато робить для інших, поки Аня не підняла цю тему. І дійсно: головний герой серіалу «Джованні» зовсім не вміє відмовляти людям. Аня хоче, щоб її хлопець був більш рішучим. Чи вийшло у нього змінитися заради коханої? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться серіал «Джованні» 8 серія онлайн.

Макса прокляла дівчина.

Чергова пасія чоловіка виявилася циганкою. Макс не вірить в прокляття, але у нього чомусь дійсно почалися проблеми з дівчатами… Невже циганська магія існує? Дивіться в ситкомі «Джованні» 8 серія від 23.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Джованні» 7 серія.