Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Кохання. Побічний ефект

Сезон 1

Авторка детективів Валерія не думала, що сама потрапить в епіцентр злочину. Бажання продовжити молодість приводить її до пластичної хірургії, де жінка неочікувано стає заручницею. Героїня береться за розслідування.

Кохання. Побічний ефект

Авторка детективів Валерія не думала, що сама потрапить в епіцентр злочину. Бажання продовжити молодість приводить її до пластичної хірургії, де жінка неочікувано стає заручницею. Героїня береться за розслідування.


Сюжет серіалу «Кохання. Побічний ефект» (СТБ)

Детективна мелодрама Оксани Байрак «Кохання. Побічний ефект» розповість глядачам надзвичайно складну та заплутану історію письменниці Валерії. У свої 40 років жінка втілила найзаповітніші мрії в реальність та досягла неабиякого успіху: стала популярною романісткою, знайшла люблячого чоловіка та відчула справжнє жіноче щастя. Але одна зустріч із близькою подругою Іриною змусила головну героїню серіалу  «Кохання. Побічний ефект» (2019) своїми ж руками зруйнувати своє життя. Річ у тім, що на святкуванні дня народження Лєри Іра вмовила її лягти під ніж хірурга та зробити пластичну операцію. Адже в 40 років тіло та обличчя не виглядає таким «свіжим», як колись, а чоловікам потрібна ж красива картинка…

Промова подруги була настільки переконливою, що Валерія, попри вмовляння чоловіка Ігоря не слухати заздрісних подруг, твердо вирішила довірити своє обличчя найкращому пластичному хірургу країни. Несподівано в серіалі «Кохання. Побічний ефект» у клініці вона познайомилася з відомою актрисою Магдаленою. Однак уже за кілька хвилин радість дружби перетворилася на страх! Чому? Лєра дивом згадала, нещодавно чула про смерть Магди з вечірнього випуску новин… Але як пояснити загадкову зустріч жінок?

Налякана та збентежена Лєра звернулася до головного лікаря Терновського з проханням пояснити цю дивну ситуацію. Та вона дарма розповіла свої побоювання хірургу – з цього моменту життя Лєри та її близьких опинилося під загрозою! Що приховує лікарня? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн усі серії детективу  «Кохання. Побічний ефект» на сайті Teleportal.ua.


Важка історія під силу тільки професіоналам: акторський склад мелодрами

Творча група серіалу, зокрема генеральна продюсерка та сценаристка Оксана Байрак, переконана: нашарування непростих сюжетних ліній, поєднання мелодрами та детективу доволі важко відтворити акторам-початківцям. Тому акторська команда серіалу  «Кохання. Побічний ефект» – це найвидатніші майстри перевтілення та слова, які давно довели глядачам свій талант! Головні ролі зіграли:

  • Світлана Тимофєєва-Летуновська – письменниця Валерія;
  • Юлія Такшина – подруга Іра;
  • Павло Делонг – слідчий Кирило;
  • Михайло Дорожкін – головний лікар Терновський;
  • Дмитро Лавров – чоловік Ігор;
  • Світлана Зеленковська – актриса Магдалена;
  • Олег Шушпанніков – патологоанатом Микола Миколайович.


Серіал  «Кохання. Побічний ефект»: скільки серій і коли прем’єра?

Прем’єра нової серіальної роботи Оксани Байрак на українському телебаченні відбудеться вже 18 листопада 2019. Чотири серії детективної мелодрами  «Кохання. Побічний ефект» ви зможете подивитися або на телеканалі СТБ, або дочекатися закінчення ефіру та знайти нові епізоди на сайті Teleportal.ua.


Хто працював над детективною мелодрамою «Кохання. Побічний ефект»?

Режисер: Юрій Попович

Продюсерки: Маргарита Кржижевська й Оксана Байрак

Сценаристки: Оксана Байрак і Галина Сальгареллі

Оператор: Олексій Цвілодуб

Кастинг-директор: Володимир Суриков

Виробництво: Студія Байрак