Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Особливий подарунок на День народження змінив життя Валерії назавжди
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kokhannya-pobichnyy-efekt">«Кохання. Побічний ефект»</a> 1 серія від 02.12.2019 головна героїня Валерія готується до святкування свого 40-річчя. На день народження Лери з Парижа прилетіла її подруга Іра. Жінки товаришують уже понад 20 років, тому їм є про що попліткувати. Щоб причепуритися, подруги їдуть у салон краси. </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Під час прогулянки Лера зізнається Ірці, що підозрює Ігоря у зраді. Останнім часом чоловік дуже змінився, постійно пропадає на роботі, навіть спати вони разом не лягають. Щоб здивувати чоловіка, Іра пропонує Валерії зробити пластику обличчя, адже з роками вона не молодшає, тому і Ігор задивляється на молодих дівчат. Чи погодиться жінка лягти під ніж хірурга заради чоловіка? Дивіться у 1 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головна героїня серіалу «Кохання. Побічний ефект» Валерія вже багато років одружена з Ігорем, але у пари немає дітей. Лера розповідає Ірині про хлопчину Гліба з дитячого будинку, з яким вона вже давно спілкується та планує усиновити. Але про свої плани жінка не розповідає чоловіку, оскільки боїться, що він її не зрозуміє та не підтримає.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На святкову вечерю Ігор запрошує Кирила – друга юності. Валерію ця звістка приголомшила. Адже 20 років тому вони з Кирилом зустрічалися і збиралися зіграти весілля. Проте Ігор увів дівчину в друга, і сам одружився з Лерою. За цей час Кирило встиг піднятися по кар’єрних сходах. Він дослужився до підполковника і тепер розслідує особливо тяжкі злочини.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 1 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект» Ігор, Валерія, Кирило та Ірина згадують про юнацькі мрії, які так і не втілилися в життя. Що обговорювали старі друзі? Який особливий подарунок Кирило підготував Валерії? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Кохання. Побічний ефект» 1 серію від 02.12.2019 на сайті Телепортал.</span></p>

Особливий подарунок на День народження змінив життя Валерії назавжди

Особливий подарунок на День народження змінив життя Валерії назавжди

У серіалі «Кохання. Побічний ефект» 1 серія від 02.12.2019 головна героїня Валерія готується до святкування свого 40-річчя. На день народження Лери з Парижа прилетіла її подруга Іра. Жінки товаришують уже понад 20 років, тому їм є про що попліткувати. Щоб причепуритися, подруги їдуть у салон краси. 

Під час прогулянки Лера зізнається Ірці, що підозрює Ігоря у зраді. Останнім часом чоловік дуже змінився, постійно пропадає на роботі, навіть спати вони разом не лягають. Щоб здивувати чоловіка, Іра пропонує Валерії зробити пластику обличчя, адже з роками вона не молодшає, тому і Ігор задивляється на молодих дівчат. Чи погодиться жінка лягти під ніж хірурга заради чоловіка? Дивіться у 1 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект».

Головна героїня серіалу «Кохання. Побічний ефект» Валерія вже багато років одружена з Ігорем, але у пари немає дітей. Лера розповідає Ірині про хлопчину Гліба з дитячого будинку, з яким вона вже давно спілкується та планує усиновити. Але про свої плани жінка не розповідає чоловіку, оскільки боїться, що він її не зрозуміє та не підтримає.

На святкову вечерю Ігор запрошує Кирила – друга юності. Валерію ця звістка приголомшила. Адже 20 років тому вони з Кирилом зустрічалися і збиралися зіграти весілля. Проте Ігор увів дівчину в друга, і сам одружився з Лерою. За цей час Кирило встиг піднятися по кар’єрних сходах. Він дослужився до підполковника і тепер розслідує особливо тяжкі злочини.

У 1 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект» Ігор, Валерія, Кирило та Ірина згадують про юнацькі мрії, які так і не втілилися в життя. Що обговорювали старі друзі? Який особливий подарунок Кирило підготував Валерії? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Кохання. Побічний ефект» 1 серію від 02.12.2019 на сайті Телепортал.