Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Клініка пластичної хірургії чи колонія суворого режиму?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kokhannya-pobichnyy-efekt">«Кохання. Побічний ефект»</a> 2 серія від 02.12.2019 Кирило зустрічається з продюсером Магдалени. Чоловік розповідає, що в автокатастрофі насправді загинула не співачка, а її сестра-близнючка Вероніка. Дівчата схожі як дві краплі води, тому сестра вже не перший раз виступає на концертах замість Магдалени. Також продюсер розповів, що Магдалена зникла 10 днів тому, але він впевнений, що це нормальний стан для співачки, адже вона частенько їздила з коханцями в теплі краї. Чи повірив Кирило почутому? Дивіться у 2 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Валерія наважилася на відважний крок – зробити пластику обличчя. Ігорю жінка збрехала, що летить із подругою на відпочинок. Клініка краси з першої хвилини насторожила Валерію. Під час заїзду на територію у неї відібрали телефон. Співробітники вважають такі міри крайньою необхідністю: без зв’язку, інтернету, телевізора пацієнти зможуть по-справжньому відпочити та отримати бажаний результат омолодження.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Лера йде на прийом до хірурга. Зробивши огляд, лікар повідомив жінці, що їй ще рано робити пластику, бо її обличчя в гарному стані. Як альтернативу чоловік пропонує пройти 10-денний курс омолоджувальних процедур і масажу, які покращують стан шкіри та усувають сіруватий відтінок.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 2 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект» Ігор не може порозумітися зі своєю коханкою Яною. Дівчина вагітна від нього, і вона не може змиритися з тим, що вони з Ігорем не можуть бути разом. Також дівчина не готова зробити аборт. Кирило дізнається про те, що Ігор зраджує Валерії з секретаркою. Що він скаже другу про таку поведінку? Чи розповість правду Лері? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Кохання. Побічний ефект» 2 серію від 02.12.2019 на сайті Телепортал.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kokhannya-pobichnyy-efekt/sezon-1/vypusk-1">«Кохання. Побічний ефект» 1 серія</a>.</span></p>

Клініка пластичної хірургії чи колонія суворого режиму?

Клініка пластичної хірургії чи колонія суворого режиму?

У серіалі «Кохання. Побічний ефект» 2 серія від 02.12.2019 Кирило зустрічається з продюсером Магдалени. Чоловік розповідає, що в автокатастрофі насправді загинула не співачка, а її сестра-близнючка Вероніка. Дівчата схожі як дві краплі води, тому сестра вже не перший раз виступає на концертах замість Магдалени. Також продюсер розповів, що Магдалена зникла 10 днів тому, але він впевнений, що це нормальний стан для співачки, адже вона частенько їздила з коханцями в теплі краї. Чи повірив Кирило почутому? Дивіться у 2 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект».

Валерія наважилася на відважний крок – зробити пластику обличчя. Ігорю жінка збрехала, що летить із подругою на відпочинок. Клініка краси з першої хвилини насторожила Валерію. Під час заїзду на територію у неї відібрали телефон. Співробітники вважають такі міри крайньою необхідністю: без зв’язку, інтернету, телевізора пацієнти зможуть по-справжньому відпочити та отримати бажаний результат омолодження.

Лера йде на прийом до хірурга. Зробивши огляд, лікар повідомив жінці, що їй ще рано робити пластику, бо її обличчя в гарному стані. Як альтернативу чоловік пропонує пройти 10-денний курс омолоджувальних процедур і масажу, які покращують стан шкіри та усувають сіруватий відтінок.

У 2 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект» Ігор не може порозумітися зі своєю коханкою Яною. Дівчина вагітна від нього, і вона не може змиритися з тим, що вони з Ігорем не можуть бути разом. Також дівчина не готова зробити аборт. Кирило дізнається про те, що Ігор зраджує Валерії з секретаркою. Що він скаже другу про таку поведінку? Чи розповість правду Лері? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Кохання. Побічний ефект» 2 серію від 02.12.2019 на сайті Телепортал.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Кохання. Побічний ефект» 1 серія.