Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Яка небезпека загрожує Валерії?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kokhannya-pobichnyy-efekt">«Кохання. Побічний ефект»</a> 3 серія від 03.12.2019 Лера з подругою Наташою не можуть отямитися після нічних подій. Жінки на власні очі бачили, як Магдалена втікала з клініки. Як відома співачка опинилася тут, якщо напередодні у всіх новинах повідомили про її смерть? Дивіться у 3 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головна героїня серіалу не може зрозуміти, чому в такій спокійній і невимушеній обстановці пацієнтки божеволіють. Лера помічає, що всі ці жінки ніби зайві для своїх чоловіків, – таке враження, що від них просто хочуть позбутися. Валерія більше не може терпіти таку атмосферу, тому йде до головного лікаря, щоб її негайно виписали. Але після цієї розмови життя і здоров’я героїні опиняються у справжній небезпеці. Які таємниці приховує клініка? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Кохання. Побічний ефект» 3 серію від 03.12.2019  на сайті Телепортал.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kokhannya-pobichnyy-efekt/sezon-1/seriya-2">«Кохання. Побічний ефект» 2 серія</a>.</span></p>

Яка небезпека загрожує Валерії?

Яка небезпека загрожує Валерії?

У серіалі «Кохання. Побічний ефект» 3 серія від 03.12.2019 Лера з подругою Наташою не можуть отямитися після нічних подій. Жінки на власні очі бачили, як Магдалена втікала з клініки. Як відома співачка опинилася тут, якщо напередодні у всіх новинах повідомили про її смерть? Дивіться у 3 серії мелодрами «Кохання. Побічний ефект».

Головна героїня серіалу не може зрозуміти, чому в такій спокійній і невимушеній обстановці пацієнтки божеволіють. Лера помічає, що всі ці жінки ніби зайві для своїх чоловіків, – таке враження, що від них просто хочуть позбутися. Валерія більше не може терпіти таку атмосферу, тому йде до головного лікаря, щоб її негайно виписали. Але після цієї розмови життя і здоров’я героїні опиняються у справжній небезпеці. Які таємниці приховує клініка? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Кохання. Побічний ефект» 3 серію від 03.12.2019  на сайті Телепортал.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Кохання. Побічний ефект» 2 серія.