Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи встигне Кирило врятувати Леру?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kokhannya-pobichnyy-efekt">«Кохання. Побічний ефект»</a> 4 серія від 03.12.2019 Лера опиняється в зачиненій палаті, з якої неможливо вийти без дозволу охоронця. До неї приходить лікар Черновський запитати про самопочуття. Валерія вдає, що не пам’ятає, як опинилася тут і про що вони вчора розмовляли. Лікар заспокоює жінку, що вона просто втратила свідомість, тому кілька днів необхідно провести в палаті інтенсивної терапії, аби швидше одужати. Чи вдасться Валерії вибратися живою з клініки? Дивіться у 4 серії серіалу «Кохання. Побічний ефект».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головна героїня знайшла телефон і намагається додзвонитися Кирилу, щоб він її врятував, але чоловік не відповідає. У відчаї Лера набирає номер Іри. Чи допоможе їй подруга?  Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Кохання. Побічний ефект» 4 серію від 03.12.2019 на сайті Телепортал.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kokhannya-pobichnyy-efekt/sezon-1/seriya-3">«Кохання. Побічний ефект» 3 серія</a>.</span></p>

Чи встигне Кирило врятувати Леру?

Чи встигне Кирило врятувати Леру?

У серіалі «Кохання. Побічний ефект» 4 серія від 03.12.2019 Лера опиняється в зачиненій палаті, з якої неможливо вийти без дозволу охоронця. До неї приходить лікар Черновський запитати про самопочуття. Валерія вдає, що не пам’ятає, як опинилася тут і про що вони вчора розмовляли. Лікар заспокоює жінку, що вона просто втратила свідомість, тому кілька днів необхідно провести в палаті інтенсивної терапії, аби швидше одужати. Чи вдасться Валерії вибратися живою з клініки? Дивіться у 4 серії серіалу «Кохання. Побічний ефект».

Головна героїня знайшла телефон і намагається додзвонитися Кирилу, щоб він її врятував, але чоловік не відповідає. У відчаї Лера набирає номер Іри. Чи допоможе їй подруга?  Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Кохання. Побічний ефект» 4 серію від 03.12.2019 на сайті Телепортал.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Кохання. Побічний ефект» 3 серія.