Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Кріпосна

Сезон 2
12+
Вибрати сезон
Сезон 2
Сезон 1

Народжена в неволі – а вихована, як дівчина благородної крові. Вона не належить собі та не має права на любов. Її шлях – страждання та смерть, жорстокість і страх, боротьба за життя і честь. Чи зможе Катерина знайти своє щастя? 

Всі випуски: дивись з початку сезону

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Кріпосна

Народжена в неволі – а вихована, як дівчина благородної крові. Вона не належить собі та не має права на любов. Її шлях – страждання та смерть, жорстокість і страх, боротьба за життя і честь. Чи зможе Катерина знайти своє щастя? 

Прем'єра 1 сезону костюмованої мелодрами СТБ «Кріпосна» відбулася в лютому 2019 року. Історія Катерини дуже скоро підкорила серця тисяч українців і змусила з нетерпінням чекати кожну нову серію біля телеекранів. З другої половини липня 1 сезон фільму «Кріпосна» знову повернувся в ефір, щоб радувати своїх фанатів і нагадати їм, із чого все починалося. Адже вже цієї осені 2 вересня 2019 – дата старту 2 сезону «Кріпосної»! За традицією всі серії серіалу «Кріпосна» ви можете дивитися онлайн на Телепорталі.


Сюжет костюмованої драми

Кріпосна Катерина Вербицька – власність найбільш багатого ніжинського поміщика Червінського. Однак дівчина зовсім не схожа на селянку. У неї бездоганні манери, вона вивчила кілька іноземних мов, грає на фортепіано й навіть пише картини! Усе тому, що так її виховала хрещена мама. Героїня серіалу «Кріпосна» мимоволі знаходиться на межі двох світів: дворян й інтелігентів з однієї сторони, і позбавлених волі, перетворених на матеріальну власність українців 19 століття з іншої.

Бідна дівчина закохана в дворянина Олексія Косача, але відчувати це почуття вона не має права. Червінський вкрай незадоволений і забороняє їй навіть думати про красивого чоловіка. А хазяйка й зовсім хоче звести Катю із цього світу! Заради любові та здобуття свободи кріпосній доведеться пережити смерть близьких, не втратити себе в паніці народного повстання, боротися за право прокинутися вранці, тікаючи від небезпечного маніяка, і за свою честь, блукаючи в павутині київських борделів.


Про серіал телеканалу СТБ «Кріпосна»

«Кріпосна» - це багатосерійна драма спільного виробництва телеканалу СТБ і FILM.UA. Творці обіцяють перенести глядачів у прекрасний, хвилюючий світ пишних суконь, строгих правил етикету, дуелей і любовних пристрастей. У тебе буде унікальна можливість повернутися в минуле й відчути на собі потяг величної архітектури 19 століття: колон, довгих сонячних галерей, арок і фасадів із майстерною ліпниною! А як встояти від чарівності сильних волею чоловіків, для яких благородство не порожній звук. Але серіал «Кріпосна» варто дивитися не лише заради краси, а й заради історичного контексту. Завдяки драмі стане реально відчути тяжке становище українських селян, які були позбавлені найголовнішого права – на власне життя. Вони могли робити та відчувати тільки те, що накажуть їм господарі-поміщики, переживали жорстокі знущання й народжували дітей, знаючи, що вони теж будуть рабами.


Де знімали серіал «Кріпосна»?

Щоб правильно передати атмосферу, творці картини відмовилися від штучних декорацій і їздили з камерами та хлопавками по всіх головних визначних пам'ятках України! Так вінчання героїв відбудеться в Києво-Печерській Лаврі, життя кріпаків покажуть на полях села Пирогово – Національного музею народної архітектури та побуту України, Особняк Якова Полякова прийме справжній бал, а Особняк Уварових блискуче відобразить побут дворян 19 століття. Крім того «Кріпосна» побувала в Шоколадному будиночку та Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка».


Дата старту серіалу «Кріпосна» на телеканалі СТБ

Поринь у бентежну історію життя 18-річної Катерини Вербицької та один із буремних періодів української історії вже 2 вересня 2019 року у 2 сезоні фільму «Кріпосна». А дізнатися, як почалася непроста доля Кіті, можна тут і зараз – дивись онлайн весь 1 сезон «Кріпосної» на Teleportal.ua.


Трохи про творчу групу серіалу «Кріпосна»

Креативний продюсер і автор ідеї: Тала Прістаєцька

Режисери: Фелікс Герчиков, Максим Литвинов

Продюсери: Наталія Нікіфорова, Андрій Ризванюк

Актори: Катерина Ковальчук, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Ольга Сумська, Марк Дробот, Олеся Жураковська, Михайло Гаврилов, Ксенія Мішина, Сергій Озіряний, Аліна Коваленко, Максим Радугін, Анна Сагайдачна, Наталка Денисенко та інші.