Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Кріпосна

Сезон 1
12+
Сезон 1
Сезон 2
Сезон 1

Любов, що не знає класових перепон, щира дружба, жорстокість дворян і зради найрідніших – це ще не все, чим цікавий серіал «Кріпосна» 1 сезон!

Всі серії: Сезон 1

Всі випуски: дивись з початку сезону

Кріпосна

Любов, що не знає класових перепон, щира дружба, жорстокість дворян і зради найрідніших – це ще не все, чим цікавий серіал «Кріпосна» 1 сезон!

Фільм «Кріпосна» 1 сезон знайомить глядача з основними дійовими особами серіалу: дворянами, кріпаками, солдатами, які тільки-но повернулися з Кримської війни, молодими леді, які марять модою і балами. Ми бачимо, у якій реальності живуть герої, з якими проблемами вони стикаються, співчуваємо і співпереживаємо їм з найперших хвилин! У 1 сезоні фільму «Кріпосна» ти дізнаєшся:

  • Як головна героїня серіалу «Кріпосна» Катерина Вербицька справляється з гострим внутрішнім конфліктом: вона живе в неволі, проте відчуває себе вільною аристократкою через своє виховання.
  • Яку роль у долі дівчини зіграла хрещена? І чому вона – дворянка ставиться до кріпосної, як до рідної дочки?
  • Які давні секрети зберігає сім'я Червінських?
  • Чим для Катерини обернеться закоханість в Олексія Косача вже в 1 сезоні серіалу?

Інтриги, таємниці та неймовірні повороти сюжету змушують дивитися серію за серією! Дивіться онлайн «Кріпосна» 1 сезон на сайті Телепортал у відмінній якості прямо зараз, і ви дізнаєтеся всі найцікавіші події серіалу, які могли пропустити на телеканалі СТБ.

У першій же серії фільм «Кріпосна» намалює перед нами історичне полотно: більшість молодих дворян якраз повертаються з війни. У когось пережитий жах тільки посилив відчуття справедливості та доброти, а хтось став ще більш жорстоким ... Крім того, серіал «Кріпосна» 1 сезон поверне глядача в безліч інших історичних подій 19 століття, без прикрас покаже особливості помпезного життя дворян і бідного положення кріпаків, прирівняних до статусу повсякденної речі. У 1 сезоні серіалу «Кріпосна» кожен персонаж несе важливу історію, частину філософії того часу. Усі деталі режисерського задуму допоможуть нам із нової точки зору подивитися на минуле українського народу, відчути весь жах і горе від кріпосного права, а також вкотре зробити висновки про честь, гідність і зворотні людські якості, що не залежать від історичного періоду.

Дивіться онлайн фільм «Кріпосна» 1 сезон – всі серії серіалу у відмінній якості на сайті Телепортал.