Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анонс серіалу «Кріпосна»: трейлер костюмованої драми
<p>Уже 25.02.2019 ви побачите першу серію серіалу «Кріпосна». Трейлер прем'єри відкриє таємницю довгоочікуваного фільму. Поринути в прекрасну і хвилюючу історію життя юної Катерини Вербицької в серіалі «Кріпосна» може будь-хто вже в останній понеділок цієї зими!</p><p>Дівчина красива, розумна й талановита, знає декілька мов, грає на фортепіано і пише картини. Але разом з тим перетворена в матеріальну власність, яку можна подарувати, продати або купити, тому що Катерина – кріпосна, народжена в неволі. Як же їй змириться з цим, якщо вона вже навчилася цінувати власну гідність? Як усвідомити, що вона не має права на любов?..</p><p>Дивись анонс серіалу «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Кріпосна</a>». Трейлер відкриє завісу у світ величної архітектури, неповторно красивих суконь, бездоганних дворянських манер і суворих законів. Стань свідком запеклої боротьби Катерини за свою свободу і кохання – дивись онлайн всі серії «Кріпосна» на сайті Телепортал зовсім скоро!</p>

Анонс серіалу «Кріпосна»: трейлер костюмованої драми

Всі серії | Сезон 1

Анонс серіалу «Кріпосна»: трейлер костюмованої драми

Уже 25.02.2019 ви побачите першу серію серіалу «Кріпосна». Трейлер прем'єри відкриє таємницю довгоочікуваного фільму. Поринути в прекрасну і хвилюючу історію життя юної Катерини Вербицької в серіалі «Кріпосна» може будь-хто вже в останній понеділок цієї зими!

Дівчина красива, розумна й талановита, знає декілька мов, грає на фортепіано і пише картини. Але разом з тим перетворена в матеріальну власність, яку можна подарувати, продати або купити, тому що Катерина – кріпосна, народжена в неволі. Як же їй змириться з цим, якщо вона вже навчилася цінувати власну гідність? Як усвідомити, що вона не має права на любов?..

Дивись анонс серіалу «Кріпосна». Трейлер відкриє завісу у світ величної архітектури, неповторно красивих суконь, бездоганних дворянських манер і суворих законів. Стань свідком запеклої боротьби Катерини за свою свободу і кохання – дивись онлайн всі серії «Кріпосна» на сайті Телепортал зовсім скоро!