Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катерина Вербицька – відрада своєї хрещеної
<p style="text-align: justify;">Не проґав хвилюючої можливості до мурашок на шкірі зануритися в 19 століття, світ вишуканої розкоші, ідеальних манер і жорстокого нелюдського феодального права в серіалі «Кріпосна» 1 серія від 22.07.2019.</p><p style="text-align: justify;">Добра і щира Катя має цінний дар – жити в справжньому маєтку. У дівчини є своя світла кімната, вікно, що виходить у двір, туалетний столик, красиві речі й навіть прикраси! До того ж одягається вона не в звичайну сорочку, а носить сукні. Кріпосну в Кіті відразу і не впізнаєш! Вона – єдина відрада своєї хрещеної Анни Львівни Червінської, поки жінка чекає з війни сина Гришу, свою останню живу дитину. Можна подумати, що Катерині дуже пощастило і можна їй позаздрити. Але вже в 1 серії драми «Кріпосна» ми зможемо відчути конфлікт її особистості: вона не дворянка, хоча поводиться і виглядає відповідно, але в силу свого виховання зовсім не відчуває себе кріпосною. Вона чужа всім. У неї немає свого місця...</p><p style="text-align: justify;">Господар Катерини – найбагатший ніжинський поміщик Червінський Петро Іванович зовсім не схвалює той факт, що його дружина виховала кріпосну, як рідну дочку. Він сильно гнівається, коли бачить, що вона дозволяє їй грати на фортепіано або читати книжки. Червінський і його друг Дорошенко вирушають на ярмарок у серіалі «Кріпосна» 1 серія. Дивись, що, а точніше кого саме, там продають?.. Поміщики ходять між рядами невільних, купують за гроші людей і навіть цілі села, заглядають у зуби, ніби обирають коней... Кріпаків принижують, силою відбирають у коханих і підносять дочкам, як подарунки.</p><p style="text-align: justify;">Дивись онлайн у 1 серії «Кріпосна» від 22.07.2019 на Teleportal, чи довго Катерина Вербицька зможе відчувати себе в безпеці під заступництвом хресної Анни Львівни? І який надміру небезпечний чоловік уже поклав око на безневинну кріпосну?</p><p style="text-align: justify;">Дізнайся більше інформації про масштабну костюмовану драму СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna" style="text-align: justify;">«Кріпосна»</a>. Дивись онлайн всі серії разом із Телепорталом.</p>

Катерина Вербицька – відрада своєї хрещеної

Всі серії | Сезон 1

Катерина Вербицька – відрада своєї хрещеної

Не проґав хвилюючої можливості до мурашок на шкірі зануритися в 19 століття, світ вишуканої розкоші, ідеальних манер і жорстокого нелюдського феодального права в серіалі «Кріпосна» 1 серія від 22.07.2019.

Добра і щира Катя має цінний дар – жити в справжньому маєтку. У дівчини є своя світла кімната, вікно, що виходить у двір, туалетний столик, красиві речі й навіть прикраси! До того ж одягається вона не в звичайну сорочку, а носить сукні. Кріпосну в Кіті відразу і не впізнаєш! Вона – єдина відрада своєї хрещеної Анни Львівни Червінської, поки жінка чекає з війни сина Гришу, свою останню живу дитину. Можна подумати, що Катерині дуже пощастило і можна їй позаздрити. Але вже в 1 серії драми «Кріпосна» ми зможемо відчути конфлікт її особистості: вона не дворянка, хоча поводиться і виглядає відповідно, але в силу свого виховання зовсім не відчуває себе кріпосною. Вона чужа всім. У неї немає свого місця...

Господар Катерини – найбагатший ніжинський поміщик Червінський Петро Іванович зовсім не схвалює той факт, що його дружина виховала кріпосну, як рідну дочку. Він сильно гнівається, коли бачить, що вона дозволяє їй грати на фортепіано або читати книжки. Червінський і його друг Дорошенко вирушають на ярмарок у серіалі «Кріпосна» 1 серія. Дивись, що, а точніше кого саме, там продають?.. Поміщики ходять між рядами невільних, купують за гроші людей і навіть цілі села, заглядають у зуби, ніби обирають коней... Кріпаків принижують, силою відбирають у коханих і підносять дочкам, як подарунки.

Дивись онлайн у 1 серії «Кріпосна» від 22.07.2019 на Teleportal, чи довго Катерина Вербицька зможе відчувати себе в безпеці під заступництвом хресної Анни Львівни? І який надміру небезпечний чоловік уже поклав око на безневинну кріпосну?

Дізнайся більше інформації про масштабну костюмовану драму СТБ «Кріпосна». Дивись онлайн всі серії разом із Телепорталом.