Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олексій Косач повертається у Гральний дім
<p>Кріпосна Катерина досі не може оговтатися від знайомства з благородною Лідією Шефер. Вона налякана і плаче. Нечасто героїня зустрічала таку відверту ворожість і жорстокість. Поки дівчина намагається вгамувати почуття, за столом Червінських і Косачів не замовкають розмови про 4800 рублів.</p> <p>Анна Львівна обурена і в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">«Кріпосна»</a> 10 серія від 06.08.2019 наважилася посваритися з чоловіком Петром Івановичем. Ціна немислима! Французьких кухарів виписують за 900 рублів, а Червінський зібрався продати звичайну кріпосну в 5 разів дорожче. Нелегко і Софії Станіславівні. Така величезна сума може коштувати Косачам маєтку! Вона рішуче не розуміє сина, який замість прекрасної та багатої Лідії Шефер, здатної забезпечити їхню родину, вибрав селянку, яку ще треба викуповувати і так дорого.</p> <p>Після подій останніх днів Катерина потрапила в немилість до своєї хрещеної Анни Львівні. Жінка ображена тим, що вихованка не розказала їй про закоханість у дворянина раніше. Вона розцінила це, як брехню і зраду, та наказала керуючому Якову прибрати Кіті з очей геть. Тому в 10 серії кріпосна Вербицька змушена поринути у важку праця по дому: у своїх красивих сукнях вона драїть підлоги та пере білизну...</p> <p>Привести Олексія до тями приїжджає Ніколя Дорошенко. Хлопець відмовляється займати Косачу грошей. Він не бачить майбутнього цих стосунків і намагається пояснити другу, як складеться життя, якщо він одружиться на кріпосній. Олексій Федорович і Кіті ніколи не зможуть вийти у світ – їх будуть відкидати та зневажати, не зможуть відвідати ні театр, ні продуктову крамницю. Усюди їх обговорюватимуть і обходитимуть стороною. А дітей Катерини і зовсім будуть вважати прокаженими. Чи зміг Микола достукатися до запального друга в костюмованій драмі СТБ «Кріпосна»? Дивись у 10 серії.</p> <p>Чи зможе Катерина помиритися з Анною Львівною? Як пройдуть перші оглядини в Софії Станіславівни? І головне, що наважиться поставити на кін Косач, щоб виграти грошей на викуп коханої?</p> <p>Дивись онлайн «Кріпосна» 10 серія від 06.08.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-9">«Кріпосна» 9 серія</a> – переходь за посиланням і дивись онлайн.</p>

Олексій Косач повертається у Гральний дім

Всі серії | Сезон 1

Олексій Косач повертається у Гральний дім

Кріпосна Катерина досі не може оговтатися від знайомства з благородною Лідією Шефер. Вона налякана і плаче. Нечасто героїня зустрічала таку відверту ворожість і жорстокість. Поки дівчина намагається вгамувати почуття, за столом Червінських і Косачів не замовкають розмови про 4800 рублів.

Анна Львівна обурена і в серіалі «Кріпосна» 10 серія від 06.08.2019 наважилася посваритися з чоловіком Петром Івановичем. Ціна немислима! Французьких кухарів виписують за 900 рублів, а Червінський зібрався продати звичайну кріпосну в 5 разів дорожче. Нелегко і Софії Станіславівні. Така величезна сума може коштувати Косачам маєтку! Вона рішуче не розуміє сина, який замість прекрасної та багатої Лідії Шефер, здатної забезпечити їхню родину, вибрав селянку, яку ще треба викуповувати і так дорого.

Після подій останніх днів Катерина потрапила в немилість до своєї хрещеної Анни Львівні. Жінка ображена тим, що вихованка не розказала їй про закоханість у дворянина раніше. Вона розцінила це, як брехню і зраду, та наказала керуючому Якову прибрати Кіті з очей геть. Тому в 10 серії кріпосна Вербицька змушена поринути у важку праця по дому: у своїх красивих сукнях вона драїть підлоги та пере білизну...

Привести Олексія до тями приїжджає Ніколя Дорошенко. Хлопець відмовляється займати Косачу грошей. Він не бачить майбутнього цих стосунків і намагається пояснити другу, як складеться життя, якщо він одружиться на кріпосній. Олексій Федорович і Кіті ніколи не зможуть вийти у світ – їх будуть відкидати та зневажати, не зможуть відвідати ні театр, ні продуктову крамницю. Усюди їх обговорюватимуть і обходитимуть стороною. А дітей Катерини і зовсім будуть вважати прокаженими. Чи зміг Микола достукатися до запального друга в костюмованій драмі СТБ «Кріпосна»? Дивись у 10 серії.

Чи зможе Катерина помиритися з Анною Львівною? Як пройдуть перші оглядини в Софії Станіславівни? І головне, що наважиться поставити на кін Косач, щоб виграти грошей на викуп коханої?

Дивись онлайн «Кріпосна» 10 серія від 06.08.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі «Кріпосна» 9 серія – переходь за посиланням і дивись онлайн.