Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анна Львівна відмовилася продавати Катю: кінець історії?
<p style="text-align: justify;">Анна Львівна в останній момент відмовилася продавати свою вихованку, тим самим позбавивши її надії на весілля. Невже на цьому історія Каті і Олексія Косача закінчилася?</p> <p style="text-align: justify;">У серіалі «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna" style="text-align: justify;">Кріпосна</a>» 13 серія від 12.08.2019 Анна Львівна повірила у наклеп Лідії Шефер, яка обмовила Олексія Федоровича найнеприємнішим чином. Пані Червинська просто не може взяти і віддати свою дорогу Катрусю такій непорядній людині! Заради цього Анна Львівна навіть не побоялася виступити проти свого чоловіка. Зрештою, Кітті - це її улюблениця, значить, це їй вирішувати долю кріпачки... Не пропустіть подробиці в серіалі «Кріпосна» 13 серія.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Катя благала хресну змінити рішення, але її сльози не допомогли.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Головна героїня серіалу «Кріпосна» не вірить, що її коханий міг виявитися такою нечесною людиною. Ні доводи Анни Львівни, ні розради доброї Павліни їй не допомогли. Все, чого хоче Катя – це бути разом зі своїм коханим. Але хрещена заборонила їй залишати маєток... Заради любові Кітті готова на все, що завгодно - навіть на втечу! Вона просить коваля Назара, щоб він передав її лист Олексію Федоровичу. Катя не врахувала тільки один момент - те, що коваль давно в неї закоханий... Дивіться в серіалі «Кріпосна» 13 серія, до чого це призвело.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Стосунки між подружжям Червінських стали більш напруженими.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Мало того, що Анна Львівна не дала своєму чоловікові провернути вигідну угоду з продажу Каті, так вона ще й почала підозрювати свого благовірного у зраді. Якщо суспільство дізнається про те, що Петро Іванович волочиться за якийсь актрисою - буде скандал! Дивіться в серіалі «Кріпосна»13 серія, що відбувається в дворянській сім'ї.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У Наталі – трагедія дрібнішого масштабу.</strong></p> <p style="text-align: justify;">До весілля залишилося зовсім мало часу, а її нова заморська швейна машинка зламалася. Викликати майстра з іншого міста - дорого і довго, але ж у неї зовсім немає часу. Як вона виплуталася з цієї ситуації? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 13 серія.</p> <p style="text-align: justify;">Але найголовніше – Катя нарешті дізналася правду про своїх батьків! Який гріх замолює Анна Львівна? Дізнайтеся шокуюче подробиці про життя дівчині в серіалі «Кріпосна» 13 серія від 12.08.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-12">«Кріпосна» 12 серія.</a></p>

Анна Львівна відмовилася продавати Катю: кінець історії?

Всі серії | Сезон 1

Анна Львівна відмовилася продавати Катю: кінець історії?

Анна Львівна в останній момент відмовилася продавати свою вихованку, тим самим позбавивши її надії на весілля. Невже на цьому історія Каті і Олексія Косача закінчилася?

У серіалі «Кріпосна» 13 серія від 12.08.2019 Анна Львівна повірила у наклеп Лідії Шефер, яка обмовила Олексія Федоровича найнеприємнішим чином. Пані Червинська просто не може взяти і віддати свою дорогу Катрусю такій непорядній людині! Заради цього Анна Львівна навіть не побоялася виступити проти свого чоловіка. Зрештою, Кітті - це її улюблениця, значить, це їй вирішувати долю кріпачки... Не пропустіть подробиці в серіалі «Кріпосна» 13 серія.

Катя благала хресну змінити рішення, але її сльози не допомогли.

Головна героїня серіалу «Кріпосна» не вірить, що її коханий міг виявитися такою нечесною людиною. Ні доводи Анни Львівни, ні розради доброї Павліни їй не допомогли. Все, чого хоче Катя – це бути разом зі своїм коханим. Але хрещена заборонила їй залишати маєток... Заради любові Кітті готова на все, що завгодно - навіть на втечу! Вона просить коваля Назара, щоб він передав її лист Олексію Федоровичу. Катя не врахувала тільки один момент - те, що коваль давно в неї закоханий... Дивіться в серіалі «Кріпосна» 13 серія, до чого це призвело.

Стосунки між подружжям Червінських стали більш напруженими.

Мало того, що Анна Львівна не дала своєму чоловікові провернути вигідну угоду з продажу Каті, так вона ще й почала підозрювати свого благовірного у зраді. Якщо суспільство дізнається про те, що Петро Іванович волочиться за якийсь актрисою - буде скандал! Дивіться в серіалі «Кріпосна»13 серія, що відбувається в дворянській сім'ї.

У Наталі – трагедія дрібнішого масштабу.

До весілля залишилося зовсім мало часу, а її нова заморська швейна машинка зламалася. Викликати майстра з іншого міста - дорого і довго, але ж у неї зовсім немає часу. Як вона виплуталася з цієї ситуації? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 13 серія.

Але найголовніше – Катя нарешті дізналася правду про своїх батьків! Який гріх замолює Анна Львівна? Дізнайтеся шокуюче подробиці про життя дівчині в серіалі «Кріпосна» 13 серія від 12.08.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 12 серія.