Video: Катю і Олексія застукали на сіннику
<p>Катя три дні не спить і не їсть – жити не хоче без свого коханого! Не допомагають ні вмовляння, ні погрози. Вона навіть не здогадується, на що готовий Олексій заради того, щоб вони знову змогли бути разом.</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">Кріпосна</a> 14 серія від 06.03.2019 Катя замкнулася в собі. Вона тепер не може навіть в очі Ганні Львівні подивитися! Мало того, що хрещена відмовила від дому нареченому Кітті, так ще й виявилося, що це через неї дівчина залишилася сиротою!</p> <p><strong>Катя зовсім впала духом. Вона зрозуміла, що вони з Олексієм Федоровичем - зовсім не пара, адже вона - не тільки кріпосна, але ще і дочка каторжника...</strong></p> <p>Олексій Косач весь цей час не знаходить собі місця. Він рішуче не розуміє, чому йому відмовили від дому Червинських, адже у нього були найкращі наміри! Він всього лише мріяв одружитися на дівчині. Звідки у її господарів могли взятися інші думки? Дивіться в серіалі Кріпосна 14 серія, як Олексій дізнався правду.</p> <p><strong>Ніколя подав Косачу цікаву ідею.</strong></p> <p>Друг запропонував Олексію Федоровичу... подати скаргу на Петра Івановича! Адже Червинський порушив своє слово дворянина, зірвавши угоду з продажу Кітті. Олексій миттєво загорівся цією думкою: він повинен відвоювати свою кохану назад! А головне - довести їй, що весь цей час його почуття до неї були правдою... Дивіться в серіалі Кріпосна 14 серія, як він це зробив.</p> <p>Матуся Олексія Федоровича не на жарт занепокоїлася через витівку сина, адже у сім'ї зовсім немає грошей на судові розгляди. І скільки б Косач не доводив свою правоту, Червинські переможуть. Дивіться в серіалі Фортечна 14 серія, чи вийшло у неї переконати сина.</p> <p><strong>Наталі вирішила допомогти закоханим.</strong></p> <p>Вона забрала Катю на прогулянку під приводом покупок. Але на думці у дівчини зовсім інше - вона хоче влаштувати побачення Кітті з Олексієм Федоровичем, а зовсім не показувати тій заморське мереживо. Чи вийшло у неї? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Кріпосна 14 серія від 06.03.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-13">Кріпосна 13 серія</a></p>

Катю і Олексія застукали на сіннику

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 1
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Катю і Олексія застукали на сіннику

Катя три дні не спить і не їсть – жити не хоче без свого коханого! Не допомагають ні вмовляння, ні погрози. Вона навіть не здогадується, на що готовий Олексій заради того, щоб вони знову змогли бути разом.

У серіалі Кріпосна 14 серія від 06.03.2019 Катя замкнулася в собі. Вона тепер не може навіть в очі Ганні Львівні подивитися! Мало того, що хрещена відмовила від дому нареченому Кітті, так ще й виявилося, що це через неї дівчина залишилася сиротою!

Катя зовсім впала духом. Вона зрозуміла, що вони з Олексієм Федоровичем - зовсім не пара, адже вона - не тільки кріпосна, але ще і дочка каторжника...

Олексій Косач весь цей час не знаходить собі місця. Він рішуче не розуміє, чому йому відмовили від дому Червинських, адже у нього були найкращі наміри! Він всього лише мріяв одружитися на дівчині. Звідки у її господарів могли взятися інші думки? Дивіться в серіалі Кріпосна 14 серія, як Олексій дізнався правду.

Ніколя подав Косачу цікаву ідею.

Друг запропонував Олексію Федоровичу... подати скаргу на Петра Івановича! Адже Червинський порушив своє слово дворянина, зірвавши угоду з продажу Кітті. Олексій миттєво загорівся цією думкою: він повинен відвоювати свою кохану назад! А головне - довести їй, що весь цей час його почуття до неї були правдою... Дивіться в серіалі Кріпосна 14 серія, як він це зробив.

Матуся Олексія Федоровича не на жарт занепокоїлася через витівку сина, адже у сім'ї зовсім немає грошей на судові розгляди. І скільки б Косач не доводив свою правоту, Червинські переможуть. Дивіться в серіалі Фортечна 14 серія, чи вийшло у неї переконати сина.

Наталі вирішила допомогти закоханим.

Вона забрала Катю на прогулянку під приводом покупок. Але на думці у дівчини зовсім інше - вона хоче влаштувати побачення Кітті з Олексієм Федоровичем, а зовсім не показувати тій заморське мереживо. Чи вийшло у неї? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Кріпосна 14 серія від 06.03.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Кріпосна 13 серія