Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катю і Олексія застукали на сіннику
<p style="text-align: justify;">Катя три дні не спить і не їсть – жити не хоче без свого коханого! Не допомагають ні вмовляння, ні погрози. Вона навіть не здогадується, на що готовий Олексій заради того, щоб вони знову змогли бути разом.</p> <p style="text-align: justify;">У серіалі «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna" style="text-align: justify;">Кріпосна</a>» 14 серія від 13.08.2019 Катя замкнулася в собі. Вона тепер не може навіть в очі Ганні Львівні подивитися! Мало того, що хрещена відмовила від дому нареченому Кітті, так ще й виявилося, що це через неї дівчина залишилася сиротою!</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Катя зовсім впала духом. Вона зрозуміла, що вони з Олексієм Федоровичем - зовсім не пара, адже вона - не тільки кріпосна, але ще і дочка каторжника...</strong></p> <p style="text-align: justify;">Олексій Косач весь цей час не знаходить собі місця. Він рішуче не розуміє, чому йому відмовили від дому Червинських, адже у нього були найкращі наміри! Він всього лише мріяв одружитися на дівчині. Звідки у її господарів могли взятися інші думки? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 14 серія, як Олексій дізнався правду.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Ніколя подав Косачу цікаву ідею.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Друг запропонував Олексію Федоровичу... подати скаргу на Петра Івановича! Адже Червинський порушив своє слово дворянина, зірвавши угоду з продажу Кітті. Олексій миттєво загорівся цією думкою: він повинен відвоювати свою кохану назад! А головне - довести їй, що весь цей час його почуття до неї були правдою... Дивіться в серіалі «Кріпосна» 14 серія, як він це зробив.</p> <p style="text-align: justify;">Матуся Олексія Федоровича не на жарт занепокоїлася через витівку сина, адже у сім'ї зовсім немає грошей на судові розгляди. І скільки б Косач не доводив свою правоту, Червинські переможуть. Дивіться в серіалі «Кріпосна» 14 серія, чи вийшло у неї переконати сина.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Наталі вирішила допомогти закоханим.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Вона забрала Катю на прогулянку під приводом покупок. Але на думці у дівчини зовсім інше – вона хоче влаштувати побачення Кітті з Олексієм Федоровичем, а зовсім не показувати тій заморське мереживо. Чи вийшло у неї? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал «Кріпосна» 14 серія від 13.08.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-13?c=128">«Кріпосна» 13 серія.</a></p>

Катю і Олексія застукали на сіннику

Всі серії | Сезон 1

Катю і Олексія застукали на сіннику

Катя три дні не спить і не їсть – жити не хоче без свого коханого! Не допомагають ні вмовляння, ні погрози. Вона навіть не здогадується, на що готовий Олексій заради того, щоб вони знову змогли бути разом.

У серіалі «Кріпосна» 14 серія від 13.08.2019 Катя замкнулася в собі. Вона тепер не може навіть в очі Ганні Львівні подивитися! Мало того, що хрещена відмовила від дому нареченому Кітті, так ще й виявилося, що це через неї дівчина залишилася сиротою!

Катя зовсім впала духом. Вона зрозуміла, що вони з Олексієм Федоровичем - зовсім не пара, адже вона - не тільки кріпосна, але ще і дочка каторжника...

Олексій Косач весь цей час не знаходить собі місця. Він рішуче не розуміє, чому йому відмовили від дому Червинських, адже у нього були найкращі наміри! Він всього лише мріяв одружитися на дівчині. Звідки у її господарів могли взятися інші думки? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 14 серія, як Олексій дізнався правду.

Ніколя подав Косачу цікаву ідею.

Друг запропонував Олексію Федоровичу... подати скаргу на Петра Івановича! Адже Червинський порушив своє слово дворянина, зірвавши угоду з продажу Кітті. Олексій миттєво загорівся цією думкою: він повинен відвоювати свою кохану назад! А головне - довести їй, що весь цей час його почуття до неї були правдою... Дивіться в серіалі «Кріпосна» 14 серія, як він це зробив.

Матуся Олексія Федоровича не на жарт занепокоїлася через витівку сина, адже у сім'ї зовсім немає грошей на судові розгляди. І скільки б Косач не доводив свою правоту, Червинські переможуть. Дивіться в серіалі «Кріпосна» 14 серія, чи вийшло у неї переконати сина.

Наталі вирішила допомогти закоханим.

Вона забрала Катю на прогулянку під приводом покупок. Але на думці у дівчини зовсім інше – вона хоче влаштувати побачення Кітті з Олексієм Федоровичем, а зовсім не показувати тій заморське мереживо. Чи вийшло у неї? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал «Кріпосна» 14 серія від 13.08.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 13 серія.